Oyun Laptopu Tavsiyeleri

• Konuyu başlatan GameR07
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 39
  • Görüntüleme 4B
Asus G771JW ye bir bak dostum. Bütçenin oldukça altında.. Yaza kadar beklerim diyorsan asus G501 serisi de Gelebilir. Tam bütçen aralığında ve oldukça ince ve şık bir tasarıma sahip. Monster i kesinlikle bende önermeyeceğim. Kullanıcı incelemelerinde ürünün aşırı ısındığı ve malzeme kalitesinin zayıf oldğunu bir çok yerde okumuştum. Bunu da aradaki uçurum gibi fiyat farkından anlayabilirsin zaten. Ben kasa yapısı olarak da MSI beğenmediğim için önermiyorum ama performans olarak oldukça başarılılar. Ya asus ya msi almalısın bence. Monster Victor gibi markalara aklın kaymasın. Sonra pişman olabilirsin. Ayrıca sözüm meclisten dışarı ama arkadaşlar Sosyalde konu Dizüstü Bilgisayarlar, arkadaşların açtığı konu da Dizüstü tavsiye.. Sürekli Masaüstü önermeyin lütfen. Öyle bir fikir olsa Dizüstü mü Notebook mu diye konu başlığı açılırdı. Daha güzel yardımcı olmanız dileğimle iyi forumlar.

Neden o kadar para vermiyeyim ? Msi markasından önerebileceğin model var mı ?
Önerebileceğim bir model yok. 7500 TL gerçekten az buz bir miktar değil. Teknoloji sürekli ilerlediği için 2-3 seneye kalmaz eskiyecek. Yenileri falan çıkacak. Daha sonra yine almak isteyeceksin. Bir sürü neden olabilir bunun gibi. Sana kalmış bir şey ama iyi düşün derim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı