Oyun Laptopu Tavsiyeleri

• Konuyu başlatan GameR07
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 39
  • Görüntüleme 4B
Önerebileceğim bir model yok. 7500 TL gerçekten az buz bir miktar değil. Teknoloji sürekli ilerlediği için 2-3 seneye kalmaz eskiyecek. Yenileri falan çıkacak. Daha sonra yine almak isteyeceksin. Bir sürü neden olabilir bunun gibi. Sana kalmış bir şey ama iyi düşün derim.
7500 TL'ye alacağım bilgisayar beni 4-5 sene götürmez mi ?

Sizin Yerinizde olsam ve 7500 Tl bütcem olsa 4000 Tl ye laptop alırdım.Kalan 3500 Tl ile masaüstü bilgisayar toplardım.Ama laptopda ısrarcıysanız Msi GE60 veya GE70 modellerine bakabilirsin.

Dizüstü konusunda MSI gayet başarılı kullanan arkadaşlarım çok kaliteli diyorlar hemde hepsinin bunu demesi tesadüf olamaz. MSI tavsiye ederim. @Dinar Düzbak arkadaşın önerdiği dizüstü tam sana göre :)

www.pcdepo.com: Asus G750JH-T4169H Notebook - Laptop, laptop fiyatları, notebook, dizüstü bilgisayar, asus laptop , lenovo notebook, dell dizüstü... Kasa yapısı hoşuma gitmese de 256 bitlik bir GTX780M, 32GB ram, 1TBB+512SSD mevcut. Asus olması bir tık önde tutuyor. Başka bir marka veya model isterseniz de yardımcı olabilirim. Ama benim sıralamamda öncelik asus,sonrasında msi gelir.
Ekran kartı düşük değil mi ?

Bende bunu düşünüyorum fakat gtx970m ekran kartı var bilgisayarda ben 980m istiyorum oda bütçemi aşıyor fakat 980 ile 970 arasında çok fark var mı ?

Pek mesajları okumadım, modelleri de ayrıntılı bilmiyorum ama ekran kartı GTX970, GTX980 veya GTX880 SLI olsun en kötü.

Edit: GTX980 ve GTX970 arasında uçurum kadar olmasa belirli bir fark var

Ekran kartı düşük değil. Nvidia ekran kartlarındaki 3 haneli sayılarda 1. sayı kartın serisini,2. si ise gücünü gösterir. Mesela GTX 850,GTX 780 in yarısı felandır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı