Steam Oyun nasıl hediye kartı şeklinde alınır?

Alperenkrc01

Centipat
Daha fazla  
7 Days to Die oynamayi bayağı seviyorum. Kütüphanemde bulunuyor ve ayni oyunu tekrar satin alirsam envanterine hediye karti seklinde gelir mi?

Oyunu sepete eklediğinizde otomatik olarak hediye et seçeneği seçilir. Aynı oyunu iki kere alamazsınız.

7 Days to Die oynamayi bayağı seviyorum. Kütüphanemde bulunuyor ve ayni oyunu tekrar satin alirsam envanterine hediye karti seklinde gelir mi?
Oyunların 2 arkadaşın için satın al tarzı paketler isminde belli başlı paketleri olur, bunu satın aldığın zaman oyunu senin hesabına eklerken, paketteki diğer ürünü ise envanterine aynı ülkedeki kişilere hediye edebileceğin şekilde gelir.

2 pack sistemi var oyunda onunda ne oldugunu tam bilmiyorjm ancak oyunu tekrar sepete aldigimda hediye et secenegi cikmadi ve daha once bir tane abimin envanterinde 7 Days to Die hediye karti gormustum o sekilde tekrar alırsam envanterime hediye karti şeklinde gelir mi diye sormuştum çok da bir bilgim yok aydinlatirsaniz sevinirim.

Oyunların 2 arkadaşın için satın al tarzı paketler isminde belli başlı paketleri olur, bunu satın aldığın zaman oyunu senin hesabına eklerken, paketteki diğer ürünü ise envanterine aynı ülkedeki kişilere hediye edebileceğin şekilde gelir.
Tessekur ederim tekrar alirsam ayni sekilde gelirmi kendi hesabimda oyun varda

2 pack sistemi var oyunda onunda ne oldugunu tam bilmiyorjm ancak oyunu tekrar sepete aldigimda hediye et secenegi cikmadi ve daha once bir tane abimin envanterinde 7 Days to Die hediye karti gormustum o sekilde tekrar alırsam envanterime hediye karti şeklinde gelir mi diye sormuştum çok da bir bilgim yok aydinlatirsaniz sevinirim.

Tessekur ederim tekrar alirsam ayni sekilde gelirmi kendi hesabimda oyun varda
1713890250183.png

Satın almayı denerseniz bu tarz bir mesaj çıkıyor. Başka bir hesabınızdan bu paketi satın alırsanız satın aldığınız hesabınızın envanterine gelebilir. Bu pakette hediye etme yeri de çıkmıyor maalesef.

2-Pack alacaksanız içerisinde 7 Days to Die olmayan bir hesaba alınmasını şiddetle tavsiye ederim. Çünkü 2-Pack mantığı bir tane kendi hesabına bir tane de envantere geliyor. Eğer sadece envantere 1 tane gelecek oyun için bunu yapacaksanız 2-pack almak yerine hediye edeceğiniz kişiye normal oyunu gift göndermenizi tavsiye ederim. Epin olarak isterseniz 132,99 TL link.

2-pack alacaksanız içerisinde 7 Days to Die olmayan bir hesaba alınmasını şiddetle tavsiye ederim. Çünkü 2-pack mantığı bir tane kendi hesabına bir tane de envantere geliyor. Eğer sadece envantere 1 tane gelecek oyun için bunu yapacaksanız 2-pack almak yerine hediye edeceğiniz kişiye normal oyunu gift göndermenizi tavsiye ederim. Epin olarak isterseniz 132,99 TL link.

Tamam dostum teşekkürler bu arada e pin olarak alabileceğimi bilmiyordum cok tessekur ederim çok yardımcı olacak bu bana.

Geri
Yukarı