Oyun odası için öneriler

NiRisai

Hectopat
Öncelikle selam. Umarım iyisinizdir arkadaşlar. Yarım yıldır hayalini kurduğum sistemi yavaş yavaş tamamlamaya başladım. Geriye duvar, masa ve diğer ufak tefek aksesuarlar kaldı. Şu anda alttaki gibi bir setup oluşturdum kendime lakin linkini bıraktığım odalar gibi daha estetik ve güzel görünen bir oda peşindeyim. Şu anda duvardaki posterleri kaldırıp oraya güzel görünen raflar, askesuarlar, ışıklar falan düşünüyorum ya da sizin aklınıza gelen "şunu yap şöyle güzel durur" dediğiniz şeyler varsa düşünebilirim. TR'den alabileceğim mümkünse linkleriyle beraber ürünleri paylaşırsanız sevinirim.

20220613_195046.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Duvar aydınlatması için altıgen ledlerden almalısın ama fiyatları pahalı, emin misin yine de? Bilgisayarın ile senkronize ışık şöleni yaşamak istiyorsan Philips Hue Play'lara bakabilirsin, Hue Bridge'de alman gerekecek.

Philips Hue Play 2'li Paket, siyah - Hepsiburada

Philips Hue Bağlantı Köprüsü - Amazon Türkiye

Arkadaşımız güzelce cevabını vermiş. Altı üstü k*çı kırık bir oyun oynamak için bu neyin teferruatı? Yaşlar kaç eğer 13-14 ise olağan tabii.

Sorunun ne senin? Para senin cebinden mi çıkıyor? Belki odayı daha iyi hale getirmek istiyor.

Ne alaka kanka? Bunlar da buralarda millete boş boş sallayıp avunuyor, anlamadım amaçlarını.

Arkadaşımız güzelce cevabını vermiş. Altı üstü k*çı kırık bir oyun oynamak için bu neyin teferruatı? Yaşlar kaç eğer 13-14 ise olağan tabii.
Zevk meselesi denen kavramı araştırıp öğrenin derim. Nasıl arabanızı modifiye ediyorsanız buna da aynı gözle bakmalısınız. Herkesin ilgi odağı ayrı.

Birileri kudurmuş durumda(!) şaka maka gayet güzel, altıgen olan duvar ledlerinden alabilirsiniz genelde güzel gözüküyorlar. Diğer yorumlara bakma onlar aldıkları ekmeğe şükrediyorlar şuan (!)

Arkadaşımız güzelce cevabını vermiş. Altı üstü k*çı kırık bir oyun oynamak için bu neyin teferruatı? Yaşlar kaç eğer 13-14 ise olağan tabii. Bu mesaj için bana uyarı atacak olan ana dilini A2 seviyesinde yazan moderatör, umarım buralara doldurduğunuz leş çocuk kitleden de memnunsunuzdur.

Bu mesajı atan kişinin yaşını sorgulamak lazım :). İnsanlar vakitlerinin çoğunu geçirdiği yerin güzel gözükmesini istiyor. Neden karşı geliyorsunuz? Ben mesela bilgisayar kullanırken sade olmasını isterim, mouse pad büyük bütün RGB'ler kapalı.

Onun dışında konu sahibine önerim eğer seviyorsan veya yaptırabiliyorsan, duvara küçük bir raf yapıp sevdiğin oyun karakterlerinin figürlerini dizebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı