Oyun odası tasarımı için öneriler

• Konuyu başlatan stmert
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 522

stmert

Kilopat
Daha fazla  
2-3 sene içinde evleneceğim ve sıfırdan bir müstakil ev yapmayı düşünüyoruz. Kendime özel bir oyun odası yaptırmak istedim fakat aklımda 0 fikir var. Bunların örneklerinin olduğu tasarımsal olarak bildiğiniz siteler var mı fikir almak açısından?

Tam olarak hangi anlamda tavsiye istediğinizi bilmiyorum fakat oyun tabloları, posterleri ile bir duvarı tamamiyle doldurabilirsiniz. Kenarlarada LED aydınlatma döşerseniz muhteşem olur.

Tam olarak hangi anlamda tavsiye istediğinizi bilmiyorum fakat oyun tabloları, posterleri ile bir duvarı tamamiyle doldurabilirsiniz. Kenarlarada LED aydınlatma döşerseniz muhteşem olur.

Tam olarak hazır örnekleri görüp kafamda bir şeyler oluşturmak istiyorum ki mimara da anlatabileyim diye. Örneklerin olduğu fotoğraf video vs siteleri merak etmiştim aradım da bulamadım pek.

Hocam odanın bilgileri de lazım genişliği uzunluğu vs.
Odanın bilgisi yok daha ortada ev yok çünkü dediğim gibi arsanın üstüne sıfırdan yapılacak ev o yüzden şimdiden birşeyler kurmak istiyorum kafamda genişlik uzunluk vs ki ona göre mimara istediğimi güzelce anlatabileyim diye.

Geri
Yukarı