Oyun önerisi

sercangr

Centipat
Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır oyun oynamıyordum, böyle hikayeli olsun hikayesiz olsun en güzel oyunları önerirsiniz, oyunların isimleri dahi bilmiyorum. Eskiden çok önceden tek GTA oynamıştım o kadar, yeni bilgisayar aldığım için oynamak istiyorum ama oyunları bilmediğim için tavsiyelerde bulunmanızı istiyorum.

Aksiyon
Rainbow Six Siege
Battlefield 1
RPG
Elder Scrolls V Skyrim
Witcher 3
MB Warband
Hayatta Kalma
The Long Dark
Aslında çok fazla önerilecek oyun var ama hepsini yazamayız. Youtube‘da oyunlarla ilgili bolca kaliteli kanal var. Onları takip etmelisin.

Hikayeli olarak Call Of Duty serisinden herhangi bir oyunu oynabilirsin.
Hikayesiz ama güzel bir oyun arıyorsan Just Cause oynabilirsin.
Çoklu oyunculu oyun arıyorsan Battlefield oynabilirsin.

Aksiyon
Rainbow Six Siege
Battlefield 1
RPG
Elder Scrolls V Skyrim
Witcher 3
MB Warband
Hayatta Kalma
The Long Dark
Aslında çok fazla önerilecek oyun var ama hepsini yazamayız. Youtube‘da oyunlarla ilgili bolca kaliteli kanal var. Onları takip etmelisin.
Hangi kanallar bu arada teşekkür ederim
Hikayeli olarak Call Of Duty serisinden herhangi bir oyunu oynabilirsin.
Hikayesiz ama güzel bir oyun arıyorsan Just Cause oynabilirsin.
Çoklu oyunculu oyun arıyorsan Battlefield oynabilirsin.
Teşekkür ederim

Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır oyun oynamıyordum, böyle hikayeli olsun hikayesiz olsun en güzel oyunları önerirsiniz, oyunların isimleri dahi bilmiyorum. Eskiden çok önceden tek GTA oynamıştım o kadar, yeni bilgisayar aldığım için oynamak istiyorum ama oyunları bilmediğim için tavsiyelerde bulunmanızı istiyorum.
Forza Horizon 4
Gears 5
Metro Exodus
BF1
BF5
COD serisi ( bu biraz pahalıya patlayabilir :) )
The Witcher 3: Wild Hunt ( Black Friday'de tüm DLC'lerin bulunduğu Game of the year edition'u 22.50 TL'ye alabilirsiniz.)
Rainbow Six Siege
Just Cause
MB Warband
The Long Dark
Frostpunk
AC serisi
Başka da aklıma gelmiyor maalesef. Siz aralarından seçip oynarsınız. Bu arada ilk 3 oyun'u Xbox Game Pass alarak oynayabilirsiniz. Ultimate edition'u bu ay 5.90 TL. Ve başka bir sürü oyun daha var Game Pass ile açtığınız.

Forza Horizon 4
Gears 5
Metro Exodus
BF1
BF5
COD serisi ( bu biraz pahalıya patlayabilir :) )
The Witcher 3: Wild Hunt ( Black Friday'de tüm DLC'lerin bulunduğu Game of the year edition'u 22.50 TL'ye alabilirsiniz.)
Rainbow Six Siege
Just Cause
MB Warband
The Long Dark
Frostpunk
AC serisi
Başka da aklıma gelmiyor maalesef. Siz aralarından seçip oynarsınız. Bu arada ilk 3 oyun'u Xbox Game Pass alarak oynayabilirsiniz. Ultimate edition'u bu ay 5.90 TL. Ve başka bir sürü oyun daha var Game Pass ile açtığınız.
Xbox game pass ne oluyo teşekkür ederim bu arada hepinize önerileriniz için

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı