Çözüldü Oyun oyarken ekran kartım %0 kullanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ommerkilic

Picopat
Daha fazla  
CoD Warzone oynarken işlemcim %90 üzeri ve ara ara %100 kullanılıyor fakat oyun ekran kartımı %0 kullanıyor. Başka programlardan baktığım zaman ekran kartımın da %80 üzeri kullanıldığını kimi zaman %100'e vurduğunu görüyorum fakat görev yöneticisinde %1 bile kullanmıyor. Nedeni nedir? Cevaplarsanız çok sevinirim bu probleme çok takmış durumdayım.

Masaüstü 16 GB RAM, 9400F ve 1660 Super var

Overclock denemedim. Format bile attım değerler değişmedi
Muhtemelen Entegre ve harici ekran kartlarının her ikiside aktif. Görev yöneticisi entegre olanı gösteriyordur ki oyunlarda otomatik olarak harici kartı kullandığın için %0 - 10 arası görünmesi normal.
Aygıt yöneticisinden görüntü bağdaştırıcıları bölümüne bakar mısın 1 mi 2 ekran kartı mı görünüyor ?

Muhtemelen Entegre ve harici ekran kartlarının her ikiside aktif. Görev yöneticisi entegre olanı gösteriyordur ki oyunlarda otomatik olarak harici kartı kullandığın için %0 - 10 arası görünmesi normal.
Aygıt yöneticisinden görüntü bağdaştırıcıları bölümüne bakar mısın 1 mi 2 ekran kartı mı görünüyor ?
1 tane gözüküyor

Geri
Yukarı