Oyun oynama isteğim kalmadı

Çok kötü ve sıkıcı bir olay. 1-2 yıl öncesine kadar türü fark etmeksizin "oyun olsun yeter" düşüncesi ile her türlü oyunu sıkılmadan oynardım. Bilgisayarda en son aylar önce Cyberpunk aldım ve 2 saat bile oynamadan bıraktım. Şu an hiçbir oyun yok. Telefonda ise Clash of Clans ve Clash Royale gibi oyunlara çok nadir girip çıkıyorum. İçimde oyun oynama isteği kalmadı. Oyun oynamayı düşünüp en kötü RDR2 giriyorum fakat o da en fazla 20-25 dk sonra sıkıcı geliyor. Neden böyle olduğumu bilmiyorum ve bu his cidden çok sıkıcı. Sizce hangi oyun ile geri bağlanabilirim?

Aynı şey bana da oluyor GTA San Andreas dene basit ama zevkli GTA San Andreas'a mod kurmayı da unutma.

Niye adama vebadan kurtulmuş gibi muamele yaptınız? Adam önceden zevk aldığı bir şeyden artık zevk alamadığını belirmiş.
Tam olarak konu bu. Kalbimin bir kenarı artık eksik gibi.

Ne tür oyunlar seversiniz ona göre o türden kaliteli bir oyun oynayıp yeniden oyun oynama isteğiniz gelebilir.
Hikaye oyunlarının hepsi, tür fark etmez. MP sarmıyor artık.

Tam olarak konu bu. Kalbimin bir kenarı artık eksik gibi.

Hikaye oyunlarının hepsi, tür fark etmez. MP sarmıyor artık.

Hocam RDR2 sevmediyseniz hikayeliden baymış olabilir misiniz? Yeni tür deneseniz? Soulsborn iyi olabilir, RDR hateri olarak en sevdiğim oyunlardır ;D

Çok kötü ve sıkıcı bir olay. 1-2 yıl öncesine kadar türü fark etmeksizin "oyun olsun yeter" düşüncesi ile her türlü oyunu sıkılmadan oynardım. Bilgisayarda en son aylar önce Cyberpunk aldım ve 2 saat bile oynamadan bıraktım. Şu an hiçbir oyun yok. Telefonda ise Clash of Clans ve Clash Royale gibi oyunlara çok nadir girip çıkıyorum. İçimde oyun oynama isteği kalmadı. Oyun oynamayı düşünüp en kötü RDR2 giriyorum fakat o da en fazla 20-25 dk sonra sıkıcı geliyor. Neden böyle olduğumu bilmiyorum ve bu his cidden çok sıkıcı. Sizce hangi oyun ile geri bağlanabilirim?
Büyüyorsun. Hayat iniş,çıkışlı. Biraz ara ver bilgisayara. Televizyon izle,spor yap,dışarı çık,izinli günlerin de kahve iç. Yemek ye. 1-2 hafta pc de oynama. Toparlanırsın.

Hocam sizin sorununuz oyunlarda değil çok fazla oyun oynamanızda sürekli aynı şeyi yapınca bir süre sonra sıkmaya başlıyor.

Büyüyorsun. Hayat iniş,çıkışlı. Biraz ara ver bilgisayara. Televizyon izle,spor yap,dışarı çık,izinli günlerin de kahve iç. Yemek ye. 1-2 hafta pc de oynama. Toparlanırsın.
Okul-ufak tefek dükkan işleri-dersler-fitness ve arta kalan zamanlarda technopat sosyal.
Günüm dolu geçiyor fakat oyun olmadığı için çok boşluk hissi yaşıyorum.

Geri
Yukarı