Oyun oynama isteğim yok

Zyetwy

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gtx 1650 ti
i7 10750H 2.60 GHz
16 GB Ram
1 TB Hdd
256 GB Ssd
(Lenova ideaPad Gaming 3 Laptop)
Bu aralar hiç oynama isteğim yok. Normalde bir oyuna başlayabilmem için hypelanmam lazım. Mesela RDR2 Witcher 3 özellikle DMC 5. bu oyunları oynama kaynağım gerek müzikleri olsun gerek kalitesi olsun gerek atmosferi olsun yani kısacası herhangi bir faktör tetikliyordu oynamak için. Ancak bu aralar hiçbir oyunu oynayasım gelmiyor hiçbir şey hype kaynağım olmuyor ne yazık ki. Tüm platformlardaki oyunlarımı toplasam 350'yi geçiyordur. Ortak kütüphane ve gayet düzenli oynayıp bitiriyordum ancak olmuyor bir türlü bu aralar. Oyun dışı diğer aktivitelerden gayet keyif alıyorum. Ama bu aralar hiç oyun oynayasım gelmiyor. Ne yapabilirim? Özellikle daldan dala atlıyorum oyun oynarken mesela bugün Cyberpunk yükledikten sonra no man's sky girdim sonra Dead Cells girdim ama bir türlü hiçbiri sarmadı. Hepsini de belirli bir süre oynadım ancak olmuyor. Ayrıca son olarak bitirdiğim bilindik bazı oyunları yazıyorum belki farklı bir şey önerirsiniz diye.
RDR2, Witcher 3, GoW, DMC 5, RE 2-3-7-8, Doom serisi (yeniler), Portal serisi, Metro serisi, Subnautica daha var ama bunlar aklıma gelenler teşekkürler.

Son düzenleme:
Bu aralar hiç oynama isteğim yok. Normalde bir oyuna başlayabilmem için hypelanmam lazım. Mesela RDR2 Witcher 3 özellikle DMC 5. bu oyunları oynama kaynağım gerek müzikleri olsun gerek kalitesi olsun gerek atmosferi olsun yani kısacası herhangi bir faktör tetikliyordu oynamak için. Ancak bu aralar hiçbir oyunu oynayasım gelmiyor hiçbir şey hype kaynağım olmuyor ne yazık ki. Tüm platformlardaki oyunlarımı toplasam 350'yi geçiyordur. Ortak kütüphane ve gayet düzenli oynayıp bitiriyordum ancak olmuyor bir türlü bu aralar. Oyun dışı diğer aktivitelerden gayet keyif alıyorum. Ama bu aralar hiç oyun oynayasım gelmiyor. Ne yapabilirim? Özellikle daldan dala atlıyorum oyun oynarken mesela bugün Cyberpunk yükledikten sonra no man's sky girdim sonra Dead Cells girdim ama bir türlü hiçbiri sarmadı. Hepsini de belirli bir süre oynadım ancak olmuyor.
Bağımlı olmaktan kurtulduysan neden tekrar olmak isteyesin ki ? :D

Oynama. Yazları oyun oynuyorum sadece bir yerden sonra bende de öyle oluyor. Sadece CS ve LoL oynamaya başlıyorum. Ama daha sonra canım çekmeye başlıyor.

Ben 31 yaşındayım kaç yıldır sevdiğim bir oyunu oynamıyorum biliyor musun? RTX3070 laptopum var üstelik.
Bu aralar hiç oynama isteğim yok. Normalde bir oyuna başlayabilmem için hypelanmam lazım. Mesela RDR2 Witcher 3 özellikle DMC 5. bu oyunları oynama kaynağım gerek müzikleri olsun gerek kalitesi olsun gerek atmosferi olsun yani kısacası herhangi bir faktör tetikliyordu oynamak için. Ancak bu aralar hiçbir oyunu oynayasım gelmiyor hiçbir şey hype kaynağım olmuyor ne yazık ki. Tüm platformlardaki oyunlarımı toplasam 350'yi geçiyordur. Ortak kütüphane ve gayet düzenli oynayıp bitiriyordum ancak olmuyor bir türlü bu aralar. Oyun dışı diğer aktivitelerden gayet keyif alıyorum. Ama bu aralar hiç oyun oynayasım gelmiyor. Ne yapabilirim? Özellikle daldan dala atlıyorum oyun oynarken mesela bugün Cyberpunk yükledikten sonra no man's sky girdim sonra Dead Cells girdim ama bir türlü hiçbiri sarmadı. Hepsini de belirli bir süre oynadım ancak olmuyor.

Hocalarım oyun oynamak benim için bir hobi hayatımın olmazsa olmazı değil ancak insan 7/24 dışarıda vakit geçiremiyor maalesef onun için aktivite olarak oyun oynamak var benim için ve seviyorum. Normalde haftada 4 gün 3 saat oynardım ama bu son 3 hafta ne yazık ki olmuyor. Öneriniz var mı acaba nasıl tekrar alışırım diye?

Hocalarım oyun oynamak benim için bir hobi hayatımın olmazsa olmazı değil ancak insan 7/24 dışarıda vakit geçiremiyor maalesef onun için aktivite olarak oyun oynamak var benim için ve seviyorum. Normalde haftada 4 gün 3 saat oynardım ama bu son 3 hafta ne yazık ki olmuyor. Öneriniz var mı acaba nasıl tekrar alışırım diye?
Arkadaşlarınla online oyunlara girebilirsin,hikayeli oyunlara kafa verebilirsin.

Oynama o zaman. Benim de şu an aşırı fazla oyun oynama isteğim var ama bilgisayarım olmadığı için oynayamıyorum.

Geri
Yukarı