Oyun oynamak için dizüstü bilgisayar

Makaleler
3
Yer
Nebuchadnezzar
Daha fazla  
Meslek
Judge Dredd
Merhabalar ben oyun oynamak için bir dizüstü bilgisayar almak istiyorum. Bütçem 2200 TL. Bana önerebileceğiniz bir dizüstü bilgisayar var mı? Beni birkaç yıl götürmeli. Oyunları ultra olmasa da high ayarlarda oynatsa iyi olur. Birde şu soldan ikinci rakam kuralı biraz kafamı karıştırdı. Şimdi AMD Radeon HD 8670M ekran kartı 7730M bir ekran kartından daha mı kötü oluyor. Beni aydınlatırsanız çok sevinirim.

Bu fiyata alabileceğin en iyi oyun laptopu MSI GE60 0ND olacaktır. Bu cihaz seni üç yıl idare edecektir. Soldan ikinci rakamda bir sonraki neslin bir alt modeli, bir önceki neslin üst modeli ile eşit performans verir genelde. Yani soldan ikinci rakamı 8 olan GTX 580 ile ondan bir nesil sonra gelen GTX 670, birbirine yakın performans sunar. Yine her zaman dediğim gibi AMD ve nVidia kartların soldan ikinci rakam ile kıyaslanamayacağını da belirteyim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı