Oyun oynamak için USB'li fare kullanılır mı?

Crucible

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar oyun oynamak istiyorum ama öyle ışıklı mışıklı mouseler çok abartı gelmeye başladı. Eskiden hayranlıkla bakıyordum ama şu an çok garip duruyor. Bende HP Z3700 Kablosuz İnce Mouse - Siyah V0L79AA - HP Store Türkiye şu mouse'dan almak istiyorum ama gecikme olur mu diye merak ediyorum. Artı bir de pille çalışması ayrı bir eksi olur mu?

Attığınız mouse'u kullandım. Gecikme gibi bir sorun yaşamadım ancak tekerleği çok çabuk bozuldu.

Arkadaşlar oyun oynamak istiyorum ama öyle ışıklı mışıklı mouseler çok abartı gelmeye başladı. Eskiden hayranlıkla bakıyordum ama şu an çok garip duruyor. Bende HP Z3700 Kablosuz İnce Mouse - Siyah V0L79AA - HP Store Türkiye şu Mouse'dan almak istiyorum ama gecikme olur mu diye merak ediyorum. Artı bir de pille çalışması ayrı bir eksi olur mu?

Hocam bunlar ofis fareleri bunların amacı normal çalışmak içindir alabilirsin ancak oyun performansı olarak seni üzebilir.

Razer Deathadder V2 veya V3 tercih edebilirsin öyle aman aman çok ışığı yok.
Attığın mouse ile oynayabilirsin ama çok da bir şey beklememek lazım bence.

Son düzenleme:
Razer DeathAdder V2 veya V3 tercih edebilirsin öyle aman aman çok ışığı yok.
Attığın mouse ile oynayabilirsin ama çok da bir ley beklememek lazım bence.

Bütcemi aşıyor bir de kulaklık alacağım şu an aşırı sıkışık bütçem.

Arkadaşlar oyun oynamak istiyorum ama öyle ışıklı mışıklı mouseler çok abartı gelmeye başladı. Eskiden hayranlıkla bakıyordum ama şu an çok garip duruyor. Bende HP Z3700 Kablosuz İnce Mouse - Siyah V0L79AA - HP Store Türkiye şu Mouse'dan almak istiyorum ama gecikme olur mu diye merak ediyorum. Artı bir de pille çalışması ayrı bir eksi olur mu?

Bence ışıklılar güzel fazlası abartı tabii ama yandan bir çizgi RGB olsa fena durmaz bence. USB'li farelerin oyuncu modellerinde gecikme olacağını sanmıyorum, alcağınız fare kaliteliyse ve bilindik markaysa sorun olmaz.

Geri
Yukarı