Oyun oynamaktan keyif alamamak

Bilgisayar almak için yaptığın işler ve kazanma duygusu artık senin için önemli kanka. Geçtiğin yollar sana daha fazla zevk vermeye başladı ve bilgisayardan uzaklaştırdı seni. Artık oyunlar eskisi gibi zevk vermiyor çünkü başka şeyleri başardın. Eskisi gibi zevk almak istiyorsan arkadaşLARINla oynamaya bak derim sana yoksa çok zor.

Eskiden aşırı keyif aldığım bilgisayar oyunlarından artık gram keyif alamıyorum. 20 yaşındayım, üniversite okuyorum. Çok rahat bir hayatım var diyebilirim, maddi ve manevi açıdan. Sorunun bazen bu olduğunu düşünüyorum. Sizde de aynı durum söz konusu mudur?

Ne oynuyorsunuz? Zamanında çok oynadıysanız baymış olabilir, bir süre ara vermek kötü olmaz sonradan canınız çekince yine girersiniz.

Yalnız oynuyorsanız arkadaşlarınızla girin bir de.

Aynı durum bende de var. Bazen aşırı keyif alarak oyun oynuyorum ama çoğu zaman keyif alamıyorum. En sevdiğim oyun dahi olsa. Yaş diyeceğim ama pek zannetmiyorum. Yayıncılar yüzünden olabilir aslında. Hayatımızda yayıncılar yokken veya çok azlarken böyle şeyler kimseden duymazdım ama son dönemlerde çok arttı. Bir sürü yayıncı var ve her çeşit oyun oynuyorlar saatlerce. Onları izleyerek zamanımızı öldürüyoruz. Chat kısmında konuşuyoruz. Bu eğlenceyi gördükten sonra, oyuna girince kendimizi yalnız hissediyoruz ve bir süre sonra sıkılıp çıkıyoruz.

Aynı şeyleri yaşıyoruz. Film izlemek için açıyorum artık bilgisayarı..

Bilgisayar almak için yaptığın işler ve kazanma duygusu artık senin için önemli kanka. Geçtiğin yollar sana daha fazla zevk vermeye başladı ve bilgisayardan uzaklaştırdı seni. Artık oyunlar eskisi gibi zevk vermiyor çünkü başka şeyleri başardın. Eskisi gibi zevk almak istiyorsan arkadaşLARINla oynamaya bak derim sana yoksa çok zor.
Arkadaşım yok. 1 tane bile
Ne oynuyorsunuz? Zamanında çok oynadıysanız baymış olabilir, bir süre ara vermek kötü olmaz sonradan canınız çekince yine girersiniz.

Yalnız oynuyorsanız arkadaşlarınızla girin bir de.
Elime ne geçerse oynuyorum epic'deki bedava oyunlar felan ne bulursam. Arkadaşım yok bu arada, gariptir arkadaşımın olmasını da istemiyorum. Artık insanlarla uğraşmak bile yormaya başladı beni. Oyunlardan değil de bir nevi hayattan bezdim :)
Bende de aynısı var. O yüzden lol başladım lol oynuyom bütün gün.
Offff hiç beceremedim onu bir sürü tuş ataman lazım mouse eli yoruyor vesaire
Aynı durum bende de var. Bazen aşırı keyif alarak oyun oynuyorum ama çoğu zaman keyif alamıyorum. En sevdiğim oyun dahi olsa. Yaş diyeceğim ama pek zannetmiyorum. Yayıncılar yüzünden olabilir aslında. Hayatımızda yayıncılar yokken veya çok azlarken böyle şeyler kimseden duymazdım ama son dönemlerde çok arttı. Bir sürü yayıncı var ve her çeşit oyun oynuyorlar saatlerce. Onları izleyerek zamanımızı öldürüyoruz. Chat kısmında konuşuyoruz. Bu eğlenceyi gördükten sonra, oyuna girince kendimizi yalnız hissediyoruz ve bir süre sonra sıkılıp çıkıyoruz
Arkadaşım yok. 1 tane bile

Elime ne geçerse oynuyorum epic'deki bedava oyunlar felan ne bulursam. Arkadaşım yok bu arada, gariptir arkadaşımın olmasını da istemiyorum. Artık insanlarla uğraşmak bile yormaya başladı beni. Oyunlardan değil de bir nevi hayattan bezdim :)

Offff hiç beceremedim onu bir sürü tuş ataman lazım mouse eli yoruyor vesaire
Aynı durum bende de var. Bazen aşırı keyif alarak oyun oynuyorum ama çoğu zaman keyif alamıyorum. En sevdiğim oyun dahi olsa. Yaş diyeceğim ama pek zannetmiyorum. Yayıncılar yüzünden olabilir aslında. Hayatımızda yayıncılar yokken veya çok azlarken böyle şeyler kimseden duymazdım ama son dönemlerde çok arttı. Bir sürü yayıncı var ve her çeşit oyun oynuyorlar saatlerce. Onları izleyerek zamanımızı öldürüyoruz. Chat kısmında konuşuyoruz. Bu eğlenceyi gördükten sonra, oyuna girince kendimizi yalnız hissediyoruz ve bir süre sonra sıkılıp çıkıyoruz.
Çok mantıklı 😯 dediğiniz gibi mesela tek kişilik hikayeli bir oyunu yayincidan izlemek çok daha eğlenceli.Kendini yalnız hissetmiyorsun. Mesela ben online oyun oynarken biraz daha zevk alıyorum. Bu büyük ihtimalle yalnızlıktan. Yorumunuz için teşekkür ederim.:))

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı