Oyun oynamaktan keyif alıyor musunuz?

venom94

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Yaşım 27, yaklaşık 5 senedir falan oyun oynamıyorum diyebilirim. Zaten bilgisayarımda yoktu yeni sistem aldım o daha gelmedi ama oyun odaklı bir sistem değil. Normal. Çocukluğumda sürekli bilgisayar başından kalkmaz deli gibi oyun oynardım. Şimdi keyif vermiyor :) belki sistem gelince FIFA, ETS gibi oyunları oynarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaşım 27, yaklaşık 5 senedir falan oyun oynamıyorum diyebilirim. Zaten bilgisayarımda yoktu yeni sistem aldım o daha gelmedi ama oyun odaklı bir sistem değil. Normal. Çocukluğumda sürekli bilgisayar başından kalkmaz deli gibi oyun oynardım. Şimdi keyif vermiyor :) belki sistem gelince FIFA, ETS gibi oyunları oynarım.
Odağımdan ötürü oyun oynadıktan sonra afallamaya başladığımı düşünüyordum. Yaklaşık bir yıldır oturup da oynadığım bir oyun yok.

Oyunlardan keyif almıyorum artık, belki hayata dahil oldukça tadını hissedemez olmuşuzdur.
Yaş 18, dâhâ yaşamın başlangıcındayım ama aşırı stres falan bunaltıyor, tâbi keyif alamam düşük tempolu aktivitelerden.

Alıyorum. Eski, yeni fark etmez.
Dün PSP'de Echochorme ve Castlevania oynadım. Manyak bir şey.
Kasıyormuş falan derdim olmaz. 24 FPS, 540P ve üstü yeterlidir benim için. Takıntım yok.

Ortaokul lisede deli gibi bilgisayar oyunları oynardım online olarak. Ama şimdilerde oynamak yerine kendim oyun yapmaya çalışıyorum. Küçük çaplı bir şey. Umarım başarırım.

Hayır, kasıyor çünkü. Şimdilik rahatça oynayabildiğim Warband var sadece fakat o da mod yükleyince droplanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hikayeli oyunlar hala eğlenceli. Tek başına online oyun oynarsan sıkılabilirsin. Oyun arkadaşına ihtiyacın vardır belki de. :/

Geri
Yukarı