Oyun oynamayı bırakmayı düşünüyor musunuz?

darkgamer

Hectopat
Sizde benim gibi birçok insanın "ben şu yaştan sonra oyun oynamam, ben bu yaştan sonra oyun oynamam" dediğini duymuşsunuzdur. Peki siz gelecek yaşlarınızda oyun oynamayı bırakmayı düşünüyor musunuz ve neden? Benim için oyun oynamak kesinlikle yaş ile alakalı bir şey değil ama bir süre sonra hiçbir oyundan keyif alamayacağımı düşünüyorum. Peki ya siz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizde benim gibi birçok insanın "ben şu yaştan sonra oyun oynamam, ben bu yaştan sonra oyun oynamam" dediğini duymuşsunuzdur. Peki siz gelecek yaşlarınızda oyun oynamayı bırakmayı düşünüyor musunuz ve neden? Benim için oyun oynamak kesinlikle yaş ile alakalı bir şey değil ama bir süre sonra hiçbir oyundan keyif alamayacağımı düşünüyorum. Peki ya siz?
Her zaman oyun sektöründe karşımıza farklı yapımlar gelecektir sıkılacağımı veya bırakacağımı pek sanmıyorum. Film dizi izlemek neyse oyun oynamakta öyledir bence.

Kesinlikle haklı düşünüyorsunuz. Eskiden saatlerce oyun oynayan ben şimdi (17 yaşındayım) günde 1 kere bile zar zor oynuyorum. Bir yerden sonra insan olgunlaşıyor ve oyunlar insana sıkıcı geliyor.

30-40 yaşında aile sahibi olursam (pek düşünmüyorum) ve sorumluluklarımdan vakit kalmazsa bırakırım. Onun dışında bırakacağımı zannetmiyorum.

Eğer milli savunma üniversitesini kazanır ve yerleşirsem mecbur bırakacağım. Onun haricinde normal bir üniversiteye gidersem bırakmak yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı