Oyun oynarken aniden ekranın gidip gelmesi

KarsonTR

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Benim bir sorunum var. Oyun oynarken monitör aniden kapanıyor ve geri açılıyor. Fakat açıldığında çoğu oyun ya yanıt vermiyor kapatmak zorunda kalıyorum ya da direk kapanıyor. Bazen de kişisel bilgisayarınızda bir sorun yeniden başlatılması gerekiyor hatası alıyorum. Hata kodu sürekli değişiyor. Bu arada bazen ekranda küçük küçük yeşil noktalar oluyor. Ben ekran kartı ayarlarıyla oynayınca mesela yüksek performanslı bellek saatini artırınca o noktalar gidiyor. Fakat çözüm bulamadım. Ayarları kurcalamazsam noktalar gitmiyor hatta bazen oyunlarda grafik bozulmaları oluyor renkler nesneler birbirine giriyor sonra crash yiyorum. Ekran kartı arızası olduğunu düşünüyorum fakat bir çözümü var mı merak ediyorum. Ekran kartım AMD ATI Radeon HD 4730.

İyi bir şeye benziyor ama fiyat performans şeyini bilemem.
Yeni konu aç ve bütçeni de yaz :).

Bana birkaç video geldi PUBG'de falan akıcı oynatıyor. CS:GO'da 150 FPS üzeri veriyordu yanlış hatırlamıyorsam. Bir kere konu açtım önerilerde geldi fakat bütçem çok olmadığı için fazla bir şey gelmedi :D ama tekrar açmayı düşünüyorum bir konu neyse benim çıkmam lazım çok sağ olun hocam teşekkür ederim tekrar :)

Bana birkaç video geldi PUBG'de falan akıcı oynatıyor. CS:GO'da 150 FPS üzeri veriyordu yanlış hatırlamıyorsam. Bir kere konu açtım önerilerde geldi fakat bütçem çok olmadığı için fazla bir şey gelmedi :D ama tekrar açmayı düşünüyorum bir konu neyse benim çıkmam lazım çok sağ olun hocam teşekkür ederim tekrar :)
Beni de etiketle.

Geri
Yukarı