Oyun oynarken bilgisayar kapandı

Sidardicle

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. 40 gün önce bilgisayar satın aldım. Her şey iyi güzel ama bugün oyun oynarken kasanın monitörü bir anda gitti. Sonra ise kasanın fan sesleri aşırı yükseldi. Sonrasında kendisini resetledi. Yardımcı olur musunuz? Çok para ödedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ama ben hiç fişten çıkarmadım. Fiş her zaman takılıydı bunu nasıl düzeltirim?

Düzeltemezsiniz ne yazık ki PSU değişeceksiniz kalp masaj dediğimiz bir müdahale var bir bilgisayarcıda onu yapar sorunu 150-200 arası çözerler sizde asla fişte bırakmayın ve elektrik kesintilerine dikkat edin aniden fişten çekmemeniz gerek bu şekilde 4-5 yıl idare eden müşterimiz vardı garantisi yok mu bilgisayarınızın.

Düzeltemezsiniz ne yazık ki PSU değişeceksiniz kalp masaj dediğimiz bir müdahale var bir bilgisayarcıda onu yapar sorunu 150-200 arası çözerler sizde asla fişte bırakmayın ve elektrik kesintilerine dikkat edin aniden fişten çekmemeniz gerek bu şekilde 4-5 yıl idare eden müşterimiz vardı garantisi yok mu bilgisayarınızın.

Garantisi var şey bir de yani bilgisayar ile işimiz bittikten sonra kapatınca fişi çekelim mi?

Garantisi var şey bir de yani bilgisayar ile işimiz bittikten sonra kapatınca fişi çekelim mi?

Bunu bir sorun olsa da olmasa da kesinlikle yapmamalısınız dediğim müşteri anakarttan olmuştu garantiye yollayın şimdilik bir de parçaların iyi sabitlenmesine dikkat edin kesinlikle.

Bu arada gelip bizzat test etmediğim için emin değilim başka bir sorunda olabilir.

Geri
Yukarı