Oyun oynarken bir anda ekran donuyor

231981

Kilopat
Makaleler
1
Merhabalar. Oyun oynarken bir anda ekran donuyor ve "dırr" sesi çıkıyor, mecburen reset atmam gerekiyor. Bu sorun neden olur acaba? Oynadığım oyunlarda ağır değil, Dirt 3 oynarken oldu mesela araba kullanırken bir anda görüntü dondu kaldı "dırr" sesi çıkmaya başladı. Ne yapmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Kasanın temiz olduğundan emin ol. Parçaların düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol et, imkanın varsa ilk olarak başka bir ekran kartı ile bilgisayarını çalıştır ve test et.

Merhaba. Kasanın temiz olduğundan emin ol. Parçaların düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol et, imkanın varsa ilk olarak başka bir ekran kartı ile bilgisayarını çalıştır ve test et.

Kasanın içi tertemiz. Donanımlar sorunsuz çalışıyor. Normal kullanımda bir sorun yok oyun açınca oluyor bu durum. Dirt 3 oynarken yaşadım araba kullanırken aniden bu sorun çıktı başıma.
Edit: Aynı oyunu 1 saat kadar oynadım bu sorunu yaşamadım hiç şimdi sorun nerede sizce?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı