Oyun oynarken bir süre geçtikten sonra 60 FPS'nin 15'e düşmesi

• Konuyu başlatan alax
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 94

alax

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba, ben herhangi bir oyuna girdiğim zaman ilk başta 60 sabit FPS alıyorum (FPS sabitli) ve ardından 10 15 dakika geçtikten sonra oyunum 10 15 FPS'lere düşüyor ve ardından 30'a çıkıyor 30'a çıktığı zaman şarj aletini çıkar tak yaptığımda FPS'im düzeliyor ve aynı şekilde 10 15 dakika sonra aynıları oluyor. Bunun çözümü var mıdır?

Merhaba, ben herhangi bir oyuna girdiğim zaman ilk başta 60 sabit FPS alıyorum (FPS sabitli) ve ardından 10 15 dakika geçtikten sonra oyunum 10 15 FPS'lere düşüyor ve ardından 30'a çıkıyor 30'a çıktığı zaman şarj aletini çıkar tak yaptığımda FPS'im düzeliyor ve aynı şekilde 10 15 dakika sonra aynıları oluyor. Bunun çözümü var mıdır?

Dengeli modda mı bakar mısın? Bazen benim laptopta aynı oluyor ayarları ofise alıp Gaming moduna geri döndürüyorum güç seçeneklerinden ya da kendi programından yapabilirsin.

Kral bilgisayarin isiniyor bende de ayni sorun var NVIDIA GPU Tweak 3 indir oradan fan hizini falan ayarla isi sinirini degis eğer olmadi bilgisayarini soguk tutmaya calis stant falan kullan.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı