Oyun oynarken ekran beyaz oldu

ThunderEkmegi53

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşla oyun oynuyordum bir anda beyaz ekran oldu ama arkadaşımla hala konuşabiliyordum fakat oyundan direk disconnect yemişim. Nasıl çözebilirim? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu siteden sizin ekran kartınıza uygun olan driveri yükleyin. WHQL olan driverleri tavsiye ederim. Kurulum yaparken temiz kurulum seçeneğini seçmenizi tavsiye ederim. :) yani en yeni sürüm WHQL olan driveri yüklemeyi deneyebilirsiniz. :)

Zaten 2-3 saat önce GeForce Experience'tan en son sürümü yükleyip kurdum.
Şu siteden sizin ekran kartınıza uygun olan driveri yükleyin. WHQL olan driverleri tavsiye ederim. Kurulum yaparken temiz kurulum seçeneğini seçmenizi tavsiye ederim. :) Yani en yeni sürüm WHQL olan driveri yüklemeyi deneyebilirsiniz. :)
DDU ile kaldırıp birdaha kurayım mı?

Evet, kurulumu başlattıktan sonra özel kurulum ve sonrasında temiz kurulumu seçerseniz otomatik eski sürücüyü temizler. :)
Yaptım kurdum bir daha olursa yazacağım.
Evet, kurulumu başlattıktan sonra özel kurulum ve sonrasında temiz kurulumu seçerseniz otomatik eski sürücüyü temizler. :)
Şimdi yine bir şey oldu bilgisayar aniden kapandı ve fanlar son hız dönmeye başladı yine.

1637339755835.png

Hata bu.

Son düzenleme:
Yaptım kurdum bir daha olursa yazacağım.

Şimdi yine bir şey oldu bilgisayar aniden kapandı ve fanlar son hız dönmeye başladı yine.

Eki Görüntüle 1220012

Hata bu.
Fanlar son hız dönmeye başladıysa sıcaklıkla ilgili bir sorun olabilir mi acaba? Gerçi eğer öyle olsaydı önceden de yapardı. :( Aygıt yöneticisinde ünlem olan herhangi bir şey var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı