Oyun oynarken ekran siyah olup geliyor

İşletim sistemi
Windows 10

Ömer Şamil

Centipat
Son zamanlarda CS 1.6 ve yeni çıkan Doom Eternal'ı oynarken arada ekran milisaniyeliğine siyah olup geri geliyor. İlk önce sorunun ekran kartını zorlamam ile alakalı olduğunu düşünmüştüm. Ardından MSI Afterburner ile sıcaklıkları kontrol ettiğimde bir sıkıntı olmadığını gördüm. Red Dead Redemption 2'yi bile 40 FPS akıcı bir şekilde oynarken bilgisayar uzun saatlerdir çalışmasına rağmen sıcaklık 60 derecenin üzerine hiç çıkmadı. Yakın zamanda bu nedenden dolayı bilgisayarıma format attım ve tüm DLL vs. oyun oynamak için gerekli dosyaları yeniden yükledim. Advanced System Care ile tarama yaptım ama durumu hala çözebilmiş değilim. Doom Eternal'ı oynamaya devam edersem makineye zarar gelecek diye korkmuyor değilim. Bu meseleyi internette araştırdım ama işe yarıyan bir cevaba da ulaşamadım. Konuya hakim arkadaşlar varsa yardım ederlerse sevinirim.

Sistem Özelliklerim

Intel Core'i-5 4570 3.20 GHz
8 GB RAM
MSI GTX 1050 Ti (çift fanlı)
Gigabyte 550 Watt PSU

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı