Çözüldü Oyun oynarken ekranın bir köşesine resim koymak mümkün mü?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BereliMaymun

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: Gtx 1660 Super
İşlemci: Ryzen 3500X
Oyun oynarken bazı kombinasyonları vs. aklımda tutmak için resmini oyunun bir köşesine nasıl koyabilirim?

Çözüm
Oyun oynarken bazı kombinasyonları vs. aklımda tutmak için resmini oyunun bir köşesine nasıl koyabilirim?

O fotoğrafı bir şekilde sonsuz saniyeli bir videoya çevir Windows'un kendi video oynatıcısı ile aç.

1700839413987.png

Şu tuşa bas oyunun sağ üstüne koy.

O fotoğrafı bir şekilde sonsuz saniyeli bir videoya çevir Windows'un kendi video oynatıcısı ile aç.

1700839413987.png

Şu tuşa bas oyunun sağ üstüne koy.

Çözüm
En mantıklı yöntem sanırım bir not defterine kombinasyonları yazmak. Onu yeterince küçültmek ve aşağıda linkte olan script ile onu her zaman üstte yapmak.

Denemeye değer. Ben bir oyunda pencereli iken çalıştırmıştım. Hile kodları yazıp oyun penceresinde kullanmıştım 😁

En mantıklı yöntem sanırım bir not defterine kombinasyonları yazmak. Onu yeterince küçültmek ve aşağıda linkte olan script ile onu her zaman üstte yapmak.

Denemeye değer. Ben bir oyunda pencereli iken çalıştırmıştım. Hile kodları yazıp oyun penceresinde kullanmıştım 😁

hocam playstation tuşları ama nasıl yapabilirim

Yeni konular

Geri
Yukarı