Oyun oynarken elektrik giderse ne olur?

İşletim sisteminiz zarar görebilir. Güvenli modda açıp tekrar kontrol edin. Bazen donaım hataları olabiliyor. Mesela RAM gibi.

Bilgisayar kapanır ve geçici hafızada tutulan hiçbir şeyin oyuna kaydolmaz en son ne zaman düzgün kayıt varsa oradan devam edersin.

Güç kaynağınız güvenilir değil ise sistemdeki parçaların zarar görme olasılığı yüksektir.
Oyun Online ise bir anlık gidip gelme durumun da tekrar bağlanabilir eğer single bir oyun ise yöneticimizin dediği gibi bir save dosyasına dönme gibi bir sorun oluşabilir.

Uf olur, pof olur. Öncelikle kayıtlı olmayan her şeyiniz gider. İşletim sisteminde boot hataları oluşabilir. Donanımsal olarak bakılırsa HDD'nin canına okuyan bir durumdur. Elektrik birden geldiğinde oluşan ani voltaj yükselmesi ise kalitesiz güç kaynaklarında sistemi yakmaya kadar gidebilir.

Uf olur, pof olur. Öncelikle kayıtlı olmayan her şeyiniz gider. İşletim sisteminde boot hataları oluşabilir. Donanımsal olarak bakılırsa HDD'nin canına okuyan bir durumdur. Elektrik birden geldiğinde oluşan ani voltaj yükselmesi ise kalitesiz güç kaynaklarında sistemi yakmaya kadar gidebilir.
Merhaba konuya biraz geç yazdım kusura bakmayın. Dün arkadaşlarımla CS:GO oynarken birden bütün mahallenin elektriği gitti ve yeni topladığım bilgisayarım kapandı sizce bişey olur mu ?

Ayrınca şöyle bir ürün buldum. https://www.hepsiburada.com/makelsa...z-guc-kaynagi-mu00850l11mp005-p-HBV00000PTK64 sizce iş yapar mı ?

Geri
Yukarı