Çözüldü Oyun oynarken görüntü gidiyor ve sistem 'AMD ekran kartı düzgün yüklenemedi' hatası veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

yalçın22

Hectopat
Daha fazla  
Oyun oynarken durduk yerde USB bağlantı kopma sesi geliyor. Sonra uygulama kapanıyor. Ekrana AMD ekran kartı düzgün yüklenemedi diyor. Bilgisayarda aşırı bir yavaşlık oluyor. Görev çubuğunun rengi siyah şeffaf oluyor. Bilgisayarı yeniden başlatınca düzeliyor. Bir daha ne zaman olacağı belli olmuyor. Tüm çözümlerinizi deneyeceğim.

Çözüm
DDU ile sürücünüzü kaldırın, güncel olanını tekrar yükleyin ve deneyimleyin. Eğer tekrarlar ise donanımsal bir problem olma riski var.
DDU ile sürücünüzü kaldırın, güncel olanını tekrar yükleyin ve deneyimleyin. Eğer tekrarlar ise donanımsal bir problem olma riski var.

Çözüm

Dediğiniz gibi yaptım ama AMD'nin dosyaları falan silinmemiş. Güvenli modda da başlattım.

Şu an için her şey eskisi gibi düzeldi. Ekran kartı uygulamasını kaldırdığımda aynı sorun devam etmişti. Yükleyip kurunca düzeldi. Neden ekran kartı uygulaması kaldırılınca o sorun devam ediyordu anlamadım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı