Oyun oynarken HD 8550 bilgisayar kapanma sorunu

remedium

Hectopat
Selamlar, ben Pes18 oynarken ekranda grimsi çizgiler çıkıyor ve çat çut diye sesler geliyor ardından PC kapanıyor.
Bunun sebebi korsandan mıdır yoksa bilgisayarım ile ilgili bir sorun mu var?

i3-4160 CPU
8GB RAM
AMD Radeon HD 8550

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben oyunu ilk yüklediğimde yüksek grafiklerde ayarlıydı, bunun yanında orta ve düşük ayarları vardı. Ayarlar şu şekilde:
20170917160748_1.jpg

Birde siz gerçekten anlıyorsunuz değil mi? hani yanlış iş yapmayalım. Bu arada bunları açıklayıp ve korsan oyun bilgisayarı etkiler mi, bu sorumu cevaplayın size zahmet.
Sıcaklıklar şu an böyle ama bekledikçe artıyor:
sıcaklı.png

1080Tİ testleri var bir sürü onlarda da o sorun olması lazım öyle olsaydı. PSU dan sanırım benim ki
Yeni konu açın ve ordan sorabilirsiniz mesela GTX 1080Ti ve R5 2600X sisteme kaç W yeterli olur
Ben oyunu ilk yüklediğimde yüksek grafiklerde ayarlıydı, bunun yanında orta ve düşük ayarları vardı. Ayarlar şu şekilde:
Eki Görüntüle 302305
Birde siz gerçekten anlıyorsunuz değil mi? hani yanlış iş yapmayalım. Bu arada bunları açıklayıp ve korsan oyun bilgisayarı etkiler mi, bu sorumu cevaplayın size zahmet.
Sıcaklıklar şu an böyle ama bekledikçe artıyor:
Eki Görüntüle 302306
Korsan oyun bilgisayara virus sokar ama fazla etkilemez, GPU ve CPU nuz yüzde %
kaç kullanıyor

Yeni konu açın ve ordan sorabilirsiniz mesela GTX 1080Ti ve R5 2600X sisteme kaç W yeterli olur

Korsan oyun bilgisayara virus sokar ama fazla etkilemez, GPU ve CPU nuz yüzde %
kaç kullanıyor
Sıcaklığı bundan biraz daha yüksek ve yüzdelik kullanımı %55+ derecede.
derece.png

@Shadow Ryzen @marcel'o bana da, yardımcı olur musunuz? şu an konu sonuca bağlanmadı ve hala yardıma ihtiyacım var.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı