Çözüldü Oyun oynarken kasadan gelen çıt sesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Syfex

Hectopat
Merhaba dbd oynuyordum oyunda bir kasma oluştu 3-4 saniye sonra düzeldi sonra oyun bitti. Alt+ F4 çektim masaüstünde bir kasma oluştu imleç kasarak ilerliyordu hatta olduğu yerde kasıyordu sonra oda 2-3 saniye sonra düzeldi düzeldiği anda kasanın içinden çıt diye bir ses geldi ama ses sanki kasadan bir şey kopmuş camına vurup yere düşmüş gibiydi. Bu sorun neden olmuş olabilir bir zararı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Muhtemelen sistem aşırı ısınmıştır ve kart kendini yakmamak için adını unuttum ama içinde bir kaç çip gibi şeyler olması lazım onlardan biri çıtlamıştır ama emin değilim öyle bir şey olsa sistem otomatik kapanırdı istersen bir oyuna girmeyi dene her hangi bir kasma ve ya aldığın değerle de bir değişiklik yok ise takmayabilirsin ama tam tersi ise bilgisayarcıya götürüp en kısa zamanda baktırman lazım.
Muhtemelen sistem aşırı ısınmıştır ve kart kendini yakmamak için adını unuttum ama içinde bir kaç çip gibi şeyler olması lazım onlardan biri çıtlamıştır ama emin değilim öyle bir şey olsa sistem otomatik kapanırdı istersen bir oyuna girmeyi dene her hangi bir kasma ve ya aldığın değerle de bir değişiklik yok ise takmayabilirsin ama tam tersi ise bilgisayarcıya götürüp en kısa zamanda baktırman lazım.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı