Oyun oynarken kasanın dışının ısınması normal mi?

alpshuayi51

Centipat
Daha fazla  
Yüksek ayarlarda oynuyorum oyunu. 70-75 derece arası ekran kartı ısısı. Kasanın orasına dokunduğum zaman kaynar ve haşlamalik kadar değil, ama sıcaklık hissediyorum. Belli ediyor, normal mi?

Yüksek ayarlarda oynuyorum oyunu. 70-75 derece arası ekran kartı ısısı. Kasanın orasına dokunduğum zaman kaynar ve haşlamalik kadar değil, ama sıcaklık hissediyorum. Belli ediyor, normal mi?

Normal sıcaklıgı dışarıya atıyor olabilir.

Normal işlemcin de aşırı ısınmıyorsa sorun yoktur düzenli tozları temizlersen zaten üst düzey bir sistem değilse ısınmayacaktır gerekirse kasaya ekstra fan takabilirsiniz.

Ben de bakım yapmadan ve bilgisayarım için performans ayarları yapmadığımda GTA 5'te yüksek ayarlarda oynarken ve yüksek ayarlarda yayın yaparken ayağımı çok ısıtıyordu. Sonra bu dediklerimi yaptıktan sonra düzeldi 50 derecenin üstüne çıkmıyor ikisi de. Çok nadir 60.

Yeni konular

Geri
Yukarı