Oyun Oynarken Mavi Ekran Sorunu

ozanercann

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Oyun oynarken devamlı bilgisayar kasıyor ve mavi ekran çıkıyor. Bilgisayar ilk başlatıldığında 15 dakika siyah ekran oluşuyor. Bilgisayarim hiç böyle değildi birden böyle oldu? Internette baktığımda ekran kartı bozuk diyor, yardım ederseniz çok sevinirim.
@Recep Baltaş

Son düzenleyen: Moderatör:
@Orkun-Xearth
Bilgisayara hiç birşey yapmadım 1 hafta önce herşey normaldi fakat sonradan bu sorun oluştu. Bilgisayarda tek GTA 4 oynuyorum fakat şimdi oynadığımda kendi kendine mavi ekran cıkıyor. Bilgisayari actıgimda hosgeldiniz yazisindan sonra 20 dakika boyunca siyah ekran cikiyor. Şu an ise bilgisayarda hiç birşey yapılmıyor internete girmekte dahil.

Bilgisayara hiç birşey yapmadım 1 hafta önce herşey normaldi fakat sonradan bu sorun oluştu. Bilgisayarda tek GTA 4 oynuyorum fakat şimdi oynadığımda kendi kendine mavi ekran cıkıyor. Bilgisayari actıgimda hosgeldiniz yazisindan sonra 20 dakika boyunca siyah ekran cikiyor. Şu an ise bilgisayarda hiç birşey yapılmıyor internete girmekte dahil.

Bilgisayar çok kasıyor, hicbir dosyaya ulaşamıyorum. Bilgisayarin acilmasi 20 dakikayi buluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı