Oyun oynarken monitör kapanıyor fakat kasa çalışıyor

umut1907Z

Femtopat
Daha fazla  
Özellikle yüksek sistemli oyunlarda yapıyor monitör kapanıyor ama kasa çalışıyor sıcaklıklar normal mi sizce?

Ekran Alıntısı.PNG

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok nadir de olsa bende de sistemi aldığım günden beri oluyor. Korona dönemine geldiği için garantiye de verememiştim. Sen en iyisi garantiye ver ben olsam öyle yapardım ama malum pandemi.

Oyunda V-Sync açmayı denediniz mi?

İşlemci 75derecede kendini kapatır mı?

X Power 600W.

İşlemciniz 100 dereceye kadar dayanabilmekte, sorun PSU'nun wattının düşük olması sonucu ekran kartına gerekli voltajın gitmemesi olabilir V-Sync açtığınızda böyle sorun olmazsa dediğim gibi olabilir sorun fakat net bir şey söyleyemem şu anki durumda.

İşlemciniz 100 dereceye kadar dayanabilmekte, sorun PSU'nun wattının düşük olması sonucu ekran kartına gerekli voltajın gitmemesi olabilir V-Sync açtığınızda böyle sorun olmazsa dediğim gibi olabilir sorun fakat net bir şey söyleyemem şu anki durumda.

Hocam ben ekran kartını alalı 6ayoldu hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım son 3gündür böyle yapıyorr ilk defa.

Hocam ben ekran kartını alalı 6ayoldu hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım son 3gündür böyle yapıyorr ilk defa.

Eskiden bu tarz oyunları oynayabildiyseniz PSU ile alakalı sorun yoktur sorun başka bir parçadan vs. olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı