Oyun oynarken monitör kapanıyor

Evet dostum dahili grafik birimi var ekran kartından çıkar arkadaki monitorle arasındaki VGA'ya da hdmin ucuna bilgisayarın arkasından hangi giriş varsa ona tak.

Taktım fakat bir görüntü gelmiyor ekrana no soure Signal yazısı alıyorum.

Monitör adaptörü varsa onu değiştir.

Tam olarak sorunu bilemediğim için bir şey yapamıyorum şu an.

Taktım fakat bir görüntü gelmiyor ekrana no soure Signal yazısı alıyorum.

Tam olarak sorunu bilemediğim için bir şey yapamıyorum şu an.
Denemeden tam olarak sorunu hiç kimse söyleyemez sana bir yere git orada test et mesela.

Dostum görüntü gelmesi lazım HDMI'ya da VGA hangisini denediysen ötekini dener misin ekran kartsız görüntü verebilir işlemci.
Ekran kartsız verebilmesi için ekran kartını çıkarması gerek sadece soket değiştirerek olan işlem değil o.

Ekran kartsız verebilmesi için ekran kartını çıkarması gerek sadece soket değiştirerek olan işlem değil o.

Ben APU kullandıgım için ekran kartım yok bilmiyorum arkadaşın dedigini yapar mısın eğer anakarttan görüntü alıp kapanma mevzusunu yaşamıyorsan monitor saglam demektir ekran kartı sıkıntılı onu anlayabiliriz.

Dostum görüntü gelmesi lazım HDMI'ya da VGA hangisini denediysen ötekini dener misin ekran kartsız görüntü verebilir işlemci.

Anakarttan görüntü alamadım maalesef 20 dakikadır uğraşmama rağmen.

Denemeden tam olarak sorunu hiç kimse söyleyemez sana bir yere git orada test et mesela.

Deniyorum.

Şu an görüntü geldi ekran kartsız ne yapmam gerek.

Evet dostum dahili grafik birimi var ekran kartından çıkar arkadaki monitorle arasındaki VGA'ya da hdmin ucuna bilgisayarın arkasından hangi giriş varsa ona tak.

Görüntüyü aldım şu an ne yapmam lazım.

Son düzenleme:
Anakarttan görüntü alamadım maalesef 20 dakikadır uğraşmama rağmen.

Deniyorum.

Şu an görüntü geldi ekran kartsız ne yapmam gerek.

Görüntüyü aldım şu an ne yapmam lazım.
Yüke bindirin basit oyun falan açın 1080p video falan açın p ekran kartı bir şey kaldırmaz ama bi deneyin.

Yüke bindirin basit oyun falan açın 1080p video falan açın p ekran kartı bir şey kaldırmaz ama bir deneyin.

Oyuna girdim dondu direk. Hiçbir şeyi kontrol edemedim kapanmadı bile bilgisayar.

Yüke bindirin basit oyun falan açın 1080p video falan açın p ekran kartı bir şey kaldırmaz ama bir deneyin.

1080p video açtım problem devam ediyor şu an ekran kartsız ayrıca VGA to HDMI kablosuda takılı değil sorun bana göre galiba ya işlemcide ya da monitör veya kabloda olabilir.

Son düzenleme:
Oyuna girdim dondu direk. Hiçbir şeyi kontrol edemedim kapanmadı bile bilgisayar.

1080p video açtım problem devam ediyor şu an ekran kartsız ayrıca VGA to HDMI kablosuda takılı değil sorun bana göre galiba ya işlemcide ya da monitör veya kabloda olabilir.
Dediğim gibi adaptörlü monitörse adaptörü değiştirin.

Dostum sorun devam ediyorsa kesin bir kanıya vardık ekran kartında sorun yok demekdir sorun monitorde ya da VGA HDMI kablosunda ucuz maaliyet olarak kablo değiştirmeyide deneyin sorun çözülmezse monitorde sıkıntı vardır.

Geri
Yukarı