Çözüldü Oyun oynarken ortaya çıkan G/Ç Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dorlock

Femtopat
Daha fazla  
Bugün, Watch Dogs 2 oynarken bir görevi bitirdikten sonra oyun dondu, bende bilgisayarı yeniden başlattım. Yeniden başladıktan sonra HDD gözükmemeye başladı bende Disk Yönetimine girdim, 1TB'lık HDD aşağıdaki gibi 3,86 GB olarak gözüküyor. Disk1'i Başlatmaya çalıştığımda "Bir G/Ç aygıt hatası nedeniyle istek yürütülemedi" diye hata alıyorum. Neden acaba?

resim_2020-10-25_195942.png

Hata:

resim_2020-10-25_200320.png

Çözüm
Normalde göstermesi lazımdı. Disk bozulmuş olmalı. SATA kablosunu değiştirmeyi deneyiniz. Diskin sesini videoya alıp burada paylaşınız.
Normalde göstermesi lazımdı. Disk bozulmuş olmalı. SATA kablosunu değiştirmeyi deneyiniz. Diskin sesini videoya alıp burada paylaşınız.

Çözüm
Bu mesajımdan sonra paylaşırsınız. Üst üste mesaj atınca bildirim gelmiyor o yüzden.
2 Farklı SATA Kablosu denededim fakat hiçbir şey değişmedi.

Bilgisayar açılırken gelen sesler:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Anormal bir ses çıkarmıyor ama kafa yerinde sıkışmış gibi ses çıkarıyor. Garantisi varsa garantiye yoksa ya çöpe atın ya da tozsuz bir ortamda içini açıp videoya alıp paylaşınız. Recuva ile içindeki verilerinizi kurtarmayı deneyebilirsiniz ama işe yaramayacaktır.

Anormal bir ses çıkarmıyor ama kafa yerinde sıkışmış gibi ses çıkarıyor. Garantisi varsa garantiye yoksa ya çöpe atın ya da tozsuz bir ortamda içini açıp videoya alıp paylaşınız. Recuva ile içindeki verilerinizi kurtarmayı deneyebilirsiniz ama işe yaramayacaktır.
Garantisi var garantiye gönderiyim. Yardımınız için çok teşekkürler.

Geri
Yukarı