Oyun Oynarken PC Birden Reset Atıyor

Arkadaşlar ESET'i kaldırdım ve ondan sonra oyunların hepsini açtım, kapanma falan yok sorunsuzca kullanıyorum şimdilik. Sizce daha karşıma çıkabilir mi bu hata? ESET bu hatanın ana nedeni miydi? olabilir mi?

Olabilir, ben ESET'i yükledikten sonra bilgisayar açılmamıştı. Format atmıştım :D.

Ekran kartına termal macun sürülmez, işlemciye sürülür. Eğer sistemin çok ısınıyorsa, termal macunu yenile.

Arkadaşlar ESET'i kaldırdım ve ondan sonra oyunların hepsini açtım, kapanma falan yok sorunsuzca kullanıyorum şimdilik. Sizce daha karşıma çıkabilir mi bu hata? ESET bu hatanın ana nedeni miydi? olabilir mi?

Bu problem bende de mevcut. Bilgisayarda malwarebytes-antimalware ve windows defender var. Bir çözümü var mı acaba?

Konuyu tekrar hortlatmış gibi olacagım ama bende de benzer sorunlar var ve bilgisayarın ne zaman kapanacagı belli olmuyor. Bazen 4 saat gta v oynuyorum bilgisayar reset atmıyor bazen ise girmem ile yeniden başlıyor. Bu problem yaklaşık windows 10 a geçtigimden beridir var. Taş çatlasın 2 aydır. Aynı konu var diye konu acmak istemedim acaba yardımcı olabilecek biri var mıdır?

Konuyu tekrar hortlatmış gibi olacagım ama bende de benzer sorunlar var ve bilgisayarın ne zaman kapanacagı belli olmuyor. Bazen 4 saat gta v oynuyorum bilgisayar reset atmıyor bazen ise girmem ile yeniden başlıyor. Bu problem yaklaşık windows 10 a geçtigimden beridir var. Taş çatlasın 2 aydır. Aynı konu var diye konu acmak istemedim acaba yardımcı olabilecek biri var mıdır?
Yeni konu açabilirdin. Neyse oyundayken ısı değerlerini kontrol et. Eğer çok yüksekse bir temizlik yap.

Yük altında iken İşlemci sıcaklık degerleri 50-55 arası ekran kartı ise 60-70 derece oluyor. İşlemci de çok defa termal macun degiştirsem bile düşüremedim sıcaklıgı. Bu sıcaklık degerlerinde kapanması normal mi?

Evet arkadaşlar.

Tam mavi ekran hatasını çözdüm derken bu hata ile karşı karşıyayım. Oyun oynarken PC Reset atıyor. Bazen de hiç açılmıyor, sanki elektrikler kesilmiş gibi. Power tuşuna basıyorum açılmıyor.

Yardımlarınızı bekliyorum.

benim ( en son sistem )masaüstü pc oyun oynarken reset atıyodu fakat bunu her oyunda değil bazı oyunlarda yapıyodu. format , macun, driverlar herşey denendi en sonunda güç kaynağı değişti sorun düzeldi sorun güç kaynağından mış bilginize ben çok çektim siz çekmeyin bu sıkıntıyı

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı