Oyun Oynarken PC Reset Atıyor

Berke18

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık 1 aydır başlayan bu sorun çok can sıkmaya başladı. Bilgisayar PUBG veya Arma 3 vb. gibi oyunlara giriyorum girene kadar sıkıntı yok yükleniyor. Oyun başlıyor 10-15 dakika içinde PC kendine reset atıyor. GPU ve CPU ısı değerleri gayet normal isteyen olursa atabilirim. Termal macun yeniledim ve kasanın içini de temizledim fakat bir işe yaramadı. Maksimum 30 dakika içinde PC yükteyken reset atıyor.

PC Özellikleri:
  • GTX 960
  • i3-6100

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 1 aydır başlayan bu sorun çok can sıkmaya başladı. Bilgisayar PUBG veya Arma 3 vb. gibi oyunlara giriyorum girene kadar sıkıntı yok yükleniyor. Oyun başlıyor 10-15 dakika içinde PC kendine reset atıyor. GPU ve CPU ısı değerleri gayet normal isteyen olursa atabilirim. Termal macun yeniledim ve kasanın içini de temizledim fakat bir işe yaramadı. Maksimum 30 dakika içinde PC yükteyken reset atıyor.

PC Özellikleri:
  • GTX 960
  • i3-6100

Benim tavsiyem bilgisayarını bir bilgisayarcıya göstermendin bilgisayar bileşenlerinde sıkıntı olabilir. Isıdan dolayı değilse yüksek ihtimal güç kaynağındandır ama yinede bakmadan yorum yapmak zor.

PC Özellikleri:
  • GTX 960
  • i3-6100
Aynı şey benimde şu anda başıma geliyor . Çözüm olarak ne yaptın ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı