Oyun Oynarken Sinirlenmek

Sistemin yetiyorsa ya da konsolun varsa Doom eternal öneririm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yetmiyorsa alternatifleri olan eski serileri Quake, Doom vb. bakabilirsin. Hikayenin önemli olmadığı, sadece önüne gelen canavarları vahşice katlettiğin oyunlar iyi sinir attırıyor.
Quake eski oyunları, atmosferi yansıtmak için çirkin dokular kullanır. Serious sam ise daha cıvıl cıvıl ve o zamanlar CO-OP oyun mantığını iyi yansıtan güzel bir oyun. Toplu paketini attım ama aralarından eski oyunları seçip ve harici sitelerden bulup alabilirsin. İki oyunda oynanış olarak sırıtmaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bir kere özel hedeflerin varsa esporcu olmak gibi buna direneceksin.Yoksa niye çok dert ediyorsun ki?

Hocam bir kere özel hedeflerin varsa esporcu olmak gibi buna direneceksin.Yoksa niye çok dert ediyorsun ki?
Oyunu bıraktım zaten bilgisayar artık kaldıramadığından. E sporcu olmak gibi niyetim yok, konuyu da 3 yıl önce açmışım zaten. Sadece sıkılınca internet kafede bir iki el atıyorum sonra da çıkıyorum. Zamanında çok sinirleniyormuşum demek ki böyle şeylere.

Geri
Yukarı