Oyun oynarken sistem kapanıyor

• Konuyu başlatan Mrcx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 232

Mrcx

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba, 1 gün önce Power Supply arıza verdi ve bugün değiştirdim. Fakat bu Power'da bilgisayarım oyun esnasında kapanıyor sebebi ne olabilir? Yardımcı olursanız sevinirim.
Sistem bilgisi;

1678383788866.png

Son düzenleme:
Ben de yaşamıştım aynı sorunu ama laptopta belki aynı sorun bile değildir ama söyleyeyim benim de anakartın power kısmı falan bozulmuş dedielr yaptırdım sonra yine aynı hata devam etti ama dikkat ettim bilgisayar sadece harici ekran kartı açıkken tak diye kapanıyordu oyunlarda işlemcinin kartıyla sorun çıkarmıyordu sonrasında pc komple yandı birdaha ben de yaptırmadaım ama tamirciye geri götürdüğümde keşke daha önce söyleseydin yapıcak bişey yok bu saatten sonra dedi yani o sadece power kısmına bakmış o yüzden pc b.k yoluna gitti belki sende de aynı sorun vardır bi göster bilgisayarcıya.

Ben de yaşamıştım aynı sorunu ama laptopta belki aynı sorun bile değildir ama söyleyeyim benim de anakartın Power kısmı falan bozulmuş dedielr yaptırdım sonra yine aynı hata devam etti ama dikkat ettim bilgisayar sadece harici ekran kartı açıkken tak diye kapanıyordu oyunlarda işlemcinin kartıyla sorun çıkarmıyordu sonrasında PC komple yandı bir daha ben de yaptırmadaım ama tamirciye geri götürdüğümde keşke daha önce söyleseydin yapacak bir şey yok bu saatten sonra dedi yani o sadece Power kısmına bakmış o yüzden PC b. K yoluna gitti belki sende de aynı sorun vardır bir göster bilgisayarcıya.

Anladım, ama bendeki sorun şöyle hocam PC kapanıyor ama Kasa'nın LED'leri açık çalışıyor sadece ekran gidiyor ve tekrar açılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı