Oyun Oynarken Sistemin Kapanması

resistrekter

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
1.5 haftadır bilgisayara girmiyordum, ta ki cuma gününe kadar. 1.5 hafta önce League of Legends oynarken hiçbir sorun çıkmıyordu fakat cuma günü girdim. Bilgisayar 6-7 saat açık durmuştu uzun zamandır da CS girmiyordum gireyim dedim. 5 dakika kadar oynadıktan sonra önce monitorde "No Signal" yazısı geldi, 1-2 saniye sonra da bilgisayar kapandı. Önce bilgisayarın 6-7 saat açık durduğundan dolayı olabileceğini düşündüm. Sonra biraz bekleyip bilgisayarı tekrar açtım ve tekrar CS'ye girdim, yine bilgisayar kapandı. Cumartesi günü de bu sorunun sadece CS'de olduğunu düşünmüştüm, CS'yi silip yeniden yükledim 5 dk oynadım ve bilgisayar tekrar kapandı. Sonra dedim ki içimden; "Acaba sadece CS'de mi oluyor?" League of Legends'e girdiğimde de aynı sorun ortaya çıktı. Yardım ve önerilerinizi bekliyorum.

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Arkham Kn1ght Bilgisayarım biraz eski elde kalan parçalardan toplanılmış bir bilgisayar o yüzden PSU'sunu bilmiyorum
@Yuuji

Intel Core 2 Duo E7400 2.8 GHz
ATI Radeon HD 3600 Series 1 GB
3 GB RAM
300 GB Harddisk

Dediğim gibi PSU'yu bilmiyorum.
Kasanın içini açıp PSU özeliklerine bakabilir misiniz?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı