Oyun oynarken veya YouTube'da ekran kapanıyor

dEvil01

Hectopat
Merhaba, ben bilgisayarda YouTube'da ya da oyun oynarken birden ekran gidiyor ve PC'yi kapatamıyorum. Arkadan fişi çekmek zorunda kalıyorum sorun çözümünü bilen yazabilir mi? Teşekkürler.

Uyku moduna giriyor olmasın diyeceğim de alakasız olur oyun oynarken olması acaba bilgisayarınız dizüstü mü eğer dizüstü ise benim eski Macbook bilgisayarımda yaptığım gibi Fn tuşu ve ekran parlaklığı kısma tuşuna basıp bekleyin en karanlık hale getirsin sonrasında tekrar Fn tuşuyla bu sefer parlaklık arttırma tuşuna basılı tutun genelde Maclerde işe yarar bence Windowsun neyi eksik ki :D

Uyku moduna giriyor olmasın diyeceğim de alakasız olur oyun oynarken olması acaba bilgisayarınız dizüstü mü eğer dizüstü ise benim eski Macbook bilgisayarımda yaptığım gibi Fn tuşu ve ekran parlaklığı kısma tuşuna basıp bekleyin en karanlık hale getirsin sonrasında tekrar Fn tuşuyla bu sefer parlaklık arttırma tuşuna basılı tutun genelde Maclerde işe yarar bence Windowsun neyi eksik ki :D
Masaüstü benimki

Masaüstü benimki
Ekran kartı arızalı olabilir veya güç yetmiyordur veya içi toz yuvası olmuştur belki monitör arızalıdır veya monitör kablosu arızalıdır bunun gibi birsürü sorun olabilir :)
Bu arada arkadaşın dediği gibi Malwarebytes ile 2 kere tarama yapın derim ikinci taramada yok seçin ve seçilen yola direk yerel disklerinizi seçin flash bellekleri de bi tarayın derim başka olasılık pek aklıma gelmiyor şuan :(

Ekran kartı arızalı olabilir veya güç yetmiyordur veya içi toz yuvası olmuştur belki monitör arızalıdır veya monitör kablosu arızalıdır bunun gibi bir sürü sorun olabilir :)
Bu arada arkadaşın dediği gibi Malwarebytes ile 2 kere tarama yapın derim ikinci taramada yok seçin ve seçilen yola direk yerel disklerinizi seçin flash bellekleri de bir tarayın derim başka olasılık pek aklıma gelmiyor şu an :(

Ekran kartı 6x2 pin istiyor ama ben 6 pin güç veriyorum ondan olabilir mi?

Ekran kartı 6x2 pin istiyor ama ben 6 pin güç veriyorum ondan olabilir mi?
Ben yalan söylemeyeyim şu PSU konusunda pek iyi değilim o konuda hep yardım alırım yani bir şey söylemem doğru olmaz ama olabilir yetersiz güç bence her şeyin başlangıcı olabilir :)

Geri
Yukarı