Oyun performansı için en iyi Windows sürümü nedir?

LTSC son sürümüne nereden ulaşabilirim?
Microsoft'un sitesinden.

ISO-LTSC seçin diğer bilgileri sallayın isterseniz. 90 günlük deneme sürümü veriyor ve Komut İstemi'ne slmgr /rearm yazarark 3 kere daha 90 günlük süre tanınabiliyor. Lisans bulmak zor. Ben zamanında bazı özelliklerini denemek için korsan kullanmıştım.

Merhaba, son zamanlarda bazı Windows sürümleri aklımı karıştırıyor. Sizce Windows'daki gereksiz şeyler olmayan modifiyeli bir Windows kullanmak doğru mudur? Değilse Windows'un daha iyi oyun performansı için çıkarttığı bir Windows sürümü var mıdır? Çünkü her güncelleme geldiğinde oyun performansı düşüyor ve gitgide kötü oluyor. Bunun için öneriniz var mıdır?

Windows'un FPS'ye pek etkisi olduğunu düşünmüyorum.

Merhaba, son zamanlarda bazı Windows sürümleri aklımı karıştırıyor. Sizce Windows'daki gereksiz şeyler olmayan modifiyeli bir Windows kullanmak doğru mudur? Değilse Windows'un daha iyi oyun performansı için çıkarttığı bir Windows sürümü var mıdır? Çünkü her güncelleme geldiğinde oyun performansı düşüyor ve gitgide kötü oluyor. Bunun için öneriniz var mıdır?

Windows'un FPS'ye pek etkisi olduğunu düşünmüyorum. Oyun performansını etkileyecek asıl bileşenler; ekran kartı, işlemci ve RAM'dir. Ama güncel Windows kullanmak rahatlık açısından iyi olabilir. Windows 10'u öneririm.

Geri
Yukarı