Oyun satın alanlara "Aptal" denmesi

Sinemaya gidiyorlarsa sen de onlara de gitmeyin. Sigara içiyorlarsa onlara de içmeyin. Futbol maçına gidiyorlarsa de gitmeyin. Sigaranın, sinemanın, futbol maçının; oyunlardan farkı yok.

Sen 100 saat oynayacağın oyuna 20 TL veriyorsun onlar 24 saatte bitecek sigaraya 20 TL, 2 saatte bitecek filme 20 TL veriyorlar.

Gerçekten insanı soğutuyorlar ya. Örnek (gerçek bu arada): Rocket League'u satın almıştım Ocak'ta. Geçen hafta bedava oldu Epic Games'de, hemen birisi bana "mal" dedi satın aldım diye. Aynı şekilde crack kullanmayıp satın alanlara da diyorlar bunu. Ne düşünüyorsunuz? Gerçekten soğudum.

Bu tarz şeyleri neden kafaya takıyor ve surekli ayni şeyden sızlanıyorsunuz?
Ben de bunu anlamış değilim.

Gerçekten insanı soğutuyorlar ya. Örnek (gerçek bu arada): Rocket League'u satın almıştım Ocak'ta. Geçen hafta bedava oldu Epic Games'de, hemen birisi bana "mal" dedi satın aldım diye. Aynı şekilde crack kullanmayıp satın alanlara da diyorlar bunu. Ne düşünüyorsunuz? Gerçekten soğudum.

Dediğin insanlar genel de emek verip bir iş ortaya koyan insanların emeklerinin karşılığını vermeyen aynı olay kendi başına gelince de isyan edip küfür eden insanlar. Onun için boş ver kafaya takma.

Geri
Yukarı