Oyun satın almak yerine o parayı depremzedelere bağışlar mıydınız?

Oyunu gerekirse crack indirip satın alacağınız parayı depremzedelere bağışlar mıydınız?

• Gerekirse Crack indirir yine de bağış yapardım

Oy: 25 43,1%
  • Hayır, bağışlamazdım

Oy: 17 29,3%
  • Zaten crack oynuyorum

Oy: 16 27,6%

• Oy verenlerin toplamı
    58
  • Anket kapandı .
Bağış gönülden yapılan bir şeydir. Elbette değer verdiğin bir şeyden vazgeçerek onu bağış için kullanmak güzel ve erdemli bir davranıştır. Ama karşındakini tam tanımadan "ne hadle oyun için kullanıyorsun o kadar depremzede varken?" diye sormaya kimsenin hakkı yoktur. İnsanları sadece bize kendilerini gösterdikleri kadar biliyoruz. Böyle bir edebiyat yapayım dedim genel konuştum, konu sahibine bir atıf değildi. İyi günler.

Bağış gönülden yapılan bir şeydir. Elbette değer verdiğin bir şeyden vazgeçerek onu bağış için kullanmak güzel ve erdemli bir davranıştır. Ama karşındakini tam tanımadan "ne hadle oyun için kullanıyorsun o kadar depremzede varken?" diye sormaya kimsenin hakkı yoktur. İnsanları sadece bize kendilerini gösterdikleri kadar biliyoruz. Böyle bir edebiyat yapayım dedim genel konuştum, konu sahibine bir atıf değildi. İyi günler.

İstemeyen olur diye bağış yapmam seçeneği ekledim gönlünden kopan yapsın zorunlu değil.

Geri
Yukarı