Oyun satma teknikleri

cihan toker

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Benim yapmaya başladığım bir bilgisayar oyunum var ama fazla satamayacağını düşünüyorum. Acaba satabilmesi için verebileceğiniz taktikler var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Benim yapmaya başladığım bir bilgisayar oyunum var ama fazla satamayacağını düşünüyorum. Acaba satabilmesi için verebileceğiniz taktikler var mı?
Ubisoft gibi fragmanı müthiş içeriği yarı çöp oyunlar yapma, EA gibi *devamını görmek için $3.99 ödeyiniz* yapma. Onun dışında bazı büyük kanallarla konuşabilir veya reklam çıkarmak için bir yol arayabilirsin.

Reklam amacı ile bence burası da kullanılabilir. Sonuçta Technopat büyük bir aile eğer burada yaptığın oyunun oyun içi görüntülerini paylaşırsan destek olacak bir sürü insan olacaktır.

Ubisoft gibi fragmanı müthiş içeriği yarı çöp oyunlar yapma, EA gibi *devamını görmek için $3.99 ödeyiniz* yapma. Onun dışında bazı büyük kanallarla konuşabilir veya reklam çıkarmak için bir yol arayabilirsin.
Arkadaşın bu firmalar gibi oyun yaptığını mı düşündün cidden.

Reklam verebilirsiniz,ama rica ediyorum bunu sırf para için yapacak kişilerle yapmayın veya tiktok reklamları gibi her yerde karşımıza çıkmasın.İlk seçenek daha mantıklı bence düzgün insanlarla reklam yapabilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı