Oyun senaryosu

[email protected] adlı adresime yazabilirsiniz :) senaryosunu buraya yazmak istemeyenler oraya yazabilir (güvenmeyenler için sadece özet yapabilirsiniz ben oyun tasarımıyla uğraştığım için sadece senaryo yetmiyor. Oyun sistemi de kurmam lazım.)

Dostum senaryonun küçük kısmını buraya yazabilirsin anlamında söylemiştim [email protected] adresime ulaşabilirsin senaryo satımı için.
Benim e-posta mesajım geldi mi?

"X" isimli arkadaşımız uzun bir yurt dışı seyahatinden döner ve havalimanından çıkar. Evine giderken birdenbire büyük bir olay çıkar.

Çok kısa özet bu şekilde. Beğenmeyebilirsiniz beğenirsiniz sizin fikriniz.

GTA San Andreas'a benziyor bana özgün bir fikir lazım.

GTA San Andreas'a benziyor bana özgün bir fikir lazım.
GTA San Andres'a nasıl benziyor? Onun hikayesi şöyle, CJ kardeşinin ölümden sonra Liberty City'ye gider (kaçar?) sonra Balla(s) çetesi tarafından annesi öldürülür ve acilen Los Santos'a döner o sırada Groove Street'in berbat durumda olduğunu görür ve kurtarmak ister. Benim anlattığım sadece özet o olayın çete ile alakası hiç yok.

GTA San Andres'a nasıl benziyor? Onun hikayesi şöyle, CJ kardeşinin ölümden sonra Liberty City'ye gider (kaçar?) sonra Balla(s) çetesi tarafından annesi öldürülür ve acilen Los Santos'a döner o sırada Groove Street'in berbat durumda olduğunu görür ve kurtarmak ister. Benim anlattığım sadece özet o olayın çete ile alakası hiç yok.
Boşver yaw. Adam herhalde ultra özgün bir senaryo arıyor. Birine rdr2 der birine gta sa der...

Geri
Yukarı