Oyun silince yer açılmadı

Geri dönüşümden de sildin mi?
Oyunu sildiğimde geri dönüşümde yoktu zaten. Yüklüyken bulunduğu dosyada Sniper Ghost Warrior adlı bir dosya vardı onu sildim ama ilk oyunun dosyası mıydı onda şüpheliyim.
HDTune ile diskinizin sağlığına bakar mısınız?
Hocam indirme linkini bulamadım ya da gözümden kaçtı. Rica etsem linkini atar mısınız?
Kanka aynısı bende de oldu hatta az önce oldu . Çözümü şöyle Şimdi sen gidip 9 GB oyun yüklersen yine 377 GB gözükecek. Yani BUG'a giriyor
Düzelir mi diyorsunuz yani hocam?

Hocam böyle bir sonuç çıktı. @blavlmao

NOT: Bu arada C dosyasında 212 GB oldu demiştim. Şu an 211 GB görünüyor. Halbuki herhangi bir şey de indirmedim.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (53).png
    Ekran Görüntüsü (53).png
    140,8 KB · Görüntüleme: 32
Ayarlar, geçici dosyaları sil, akıllı depolamayı çalıştır veya yapılandır, aşağı inip şimdi temizle der misiniz?

Ayarlar, geçici dosyaları sil, akıllı depolamayı çalıştır veya yapılandır, aşağı inip şimdi temizle der misiniz?
Dediğinizi yaptım. Sadece 30,5 MB disk alanı temizledi. İndirmeler klasörümdeki şu süreden daha uzun süre boyunca açılmamış dosyaları sil ayarı "Hiçbir Zaman" ayarlıydı. Bunu değiştirmem gerekiyor muydu acaba şimdi temizle derken?
Diskinizde sorun yok, bir de Kaspersky ile virüs taraması yapın.
Şimdi Kaspersky ile tarama yapacağım. Tabi McAfee izin verirse. Biraz sorun çıkarttı indirme konusunda. :)
Bu arada C dosyasında 212 GB oldu demiştim. Şu an 211 GB görünüyor. Halbuki herhangi bir şey de indirmedim
Hocam şimdi C 209 GB oldu...
bir de Kaspersky ile virüs taraması yapın.
Bir şey çıkmadı görünüyor.

Son düzenleme:
Dediğinizi yaptım. Sadece 30,5 MB disk alanı temizledi. İndirmeler klasörümdeki şu süreden daha uzun süre boyunca açılmamış dosyaları sil ayarı "Hiçbir Zaman" ayarlıydı. Bunu değiştirmem gerekiyor muydu acaba şimdi temizle derken?
İşe yaramamış, üzgünüm. 😟

Geri
Yukarı