Oyun silince yer açılmadı

Bilgasayarını yeniden başlat olmazdsa HD Tune ile test yap. Ya da şöyle yapabilirsin Win+r>%appdata% oyun dosyalarına bak silinmiş mi yoksa silinmemiş mi?

Oyunları Revo Uninstaller ile kaldırıp dener misiniz? Oyun kalıntıları silinmemiş.
Bir daha yüklemem lazım o zaman?
Bilgasayarını yeniden başlat olmazdsa HD Tune ile test yap.
İkisini de yaptım. Değişen bir şey olmadı
Ya da şöyle yapabilirsin Win+r>%appdata% oyun dosyalarına bak silinmiş mi yoksa silinmemiş mi?
Silinmiş görünüyor. Bir şey bulamadım.
C ve D'nin özelliklerini atmakta buldum çareyi. Belki bir ilerleme sağlayabiliriz. C' de boyut ve diskteki boyut farklı, D'de ikisi de aynı. İkisinde de toplam GB sayısına ulaşılmıyor tam olarak.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (59).png
    Ekran Görüntüsü (59).png
    29,5 KB · Görüntüleme: 26
  • Ekran Görüntüsü (60).png
    Ekran Görüntüsü (60).png
    29,7 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:
Bir daha yüklemem lazım o zaman?

İkisini de yaptım. Değişen bir şey olmadı.

Silinmiş görünüyor. Bir şey bulamadım.
C ve D'nin özelliklerini atmakta buldum çareyi. Belki bir ilerleme sağlayabiliriz. C'de boyut ve diskteki boyut farklı, D'de ikisi de aynı. İkisinde de toplam GB sayısına ulaşılmıyor tam olarak.

Bunu öyle kolay bulamazsınız, regeditte ve PC'de dosyaların arasında falan yer alır. Bu yüzden Revo Uninstaller kullanmak çözüm.

Hocam diski temizle der misiniz? Sağ tık > özellikler > diski temizle.
Onu da yapmıştım hocam. Bir şey olmadı. Hata yok diyeceğim ama silmeden hemen sonra yükselmesi gerekirken düştü. O yüzden hata yok diyemiyorum da. Böyle idare edeceğim olmadı. Ya da zamanla kendisi düzelecek.

Sileceiğiniz uygulamayı seçip üstteki seçeneklerden "kaldır"ı seçip uygılamayı kaldırın. 2. gelen ekrandan "gelişmiş" yazan yeri aktif edin ve ilerleyin. Uygulama size kalıntı dosyalarını gösterecektir tüm bu dosyaları seçin ve "sil" seçeneğine basıp ilerleyin :)

Revo'yu açtıktan sonra aşama aşama ne yapacağımı hiç bilmiyorum. Yardımcı olabilme şansınız var mı acaba?

Geri
Yukarı