Oyun Sunucusu İçin Nasıl Port Açılır?

zenruiz

Zeptopat
Daha fazla  
CS:GO veya Minecraft sunucusu acmak istiyorum bir VDS sunucusu almayi dusunuyorum ama VDS sunucusunda nasıl port açacağım anlayamadim bildigim kadariyla port acmak icin internet saglayicisinin sitesine gidip modemin arkasindaki ozel sifreyi girip ayarlardan yapiliyor ama VDS'de bunu nasıl yapacağım bilmiyorum yorumlariniz benim icin cok degerli en gereksiz bilgiyi bile yazin cok ihtiyacım var.

Hocam CS:GO konusuna yorum yapamam ama daha port açmayı bilmiyorsanız sunucu işine hiç girmeyin. Ben 6-7 senedir sunucu piyasasındayım ve bilgisi olmadan açanlar hep 1-2 aya kapatıyor.

CS:GO veya Minecraft sunucusu acmak istiyorum bir VDS sunucusu almayi dusunuyorum ama VDS sunucusunda nasıl port açacağım anlayamadim bildigim kadariyla port acmak icin internet saglayicisinin sitesine gidip modemin arkasindaki ozel sifreyi girip ayarlardan yapiliyor ama VDS'de bunu nasıl yapacağım bilmiyorum yorumlariniz benim icin cok degerli en gereksiz bilgiyi bile yazin cok ihtiyacım var.
Sunucunuzun işletim sistemine göre bu işlemin yapılış biçimi farklılık gösterir. Detaylı bilgi iletirseniz yardımcı olabilirim.

Geri
Yukarı