Oyun tavsiyesi verir misiniz?

ibrayimbey

Hectopat
Selamlar gençler, nasılsınız? Artık bıktım. Oynayacak oyun bulamıyorum. Böyle şehir kurma, parayla ilgili şeyler, ekonomi yönetme, al-sat vs. falan bu tarz oyunları seviyorum. Simülasyon falan da oynadığım oldu onlardan da sevdiklerim oldu. Hikaye bazlı da çok fazla oyun oynadım. Bu konuda tavsiyelerinizi bekliyorum. İyi günler dilerim.

Selamlar gençler, nasılsınız? Artık bıktım. Oynayacak oyun bulamıyorum. Böyle şehir kurma, parayla ilgili şeyler, ekonomi yönetme, al-sat vs. falan bu tarz oyunları seviyorum. Simülasyon falan da oynadığım oldu onlardan da sevdiklerim oldu. Hikaye bazlı da çok fazla oyun oynadım. Bu konuda tavsiyelerinizi bekliyorum. İyi günler dilerim.

Simcity, Cities Skylines, tropico serisi.Simulasyon:mudrunner,Tycoon oyunları,Democracy serisi.

Şehir kurma oyunlarını çok oynamadım ama Dying Light'ı öneririm aksiyonu çok eğlenceli. Hem Steam'de 60 liradan 20 liraya inmiş.

"Age of history 2 " güzel bir oyun kendi devletini ya da seçtiğin bir devleti yönetiyorsun bu her zaman ki bir devlet olabilir istersen osmanlı istersen cumhuriyet dönemi.

Dealers Life alabilirsin. Bende alacağım yakın zamanda.

Oynadım hatta 2'sini de oynadım fakat 8-9 saatlik bir süreçten sonra sıkıyor. Ama güzel öneri sağ ol.
Şehir kurma oyunlarını çok oynamadım ama Dying Light'ı öneririm aksiyonu çok eğlenceli. Hem Steam'de 60 liradan 20 liraya inmiş.

Güzel tavsiye fakat tüm paketleriyle birlikte oynadım zaten favorilerimdendir.

Bannerlord hem hikayeli hem de krallık şehir falan kurmalı oyun.

Geri
Yukarı