Oyun tavsiyesi

Deneyip beğendiğiniz bir oyun oldu mu hocam?

Final Fantasy 7 remake oynuyorum son sıralar sen Japon RPG deyince bir araştırdım bu oyunu buldum ve movement shooter araştırdım Turbo overkill oyununu buldum 2 side çok iyi oyunlar son zamanlarda yoğun olduğumdan bitiremedim tavsiyeleriniz için teşekkürler🙏😊.

Yıllar önce aynı düşüncelerle oyun ararken Prototype 2 çıkmıştı karşıma oyun eski ama tam aradığınız özelliklere sahip. 10-12 saatllik bir oyun çok uzun değil tam tadında

Yıllar önce aynı düşüncelerle oyun ararken prototype 2 çıkmıştı karşıma oyun eski ama tam aradığınız özelliklere sahip. 10-12 saatllik bir oyun çok uzun değil tam tadında.

O oyunu eski bilgisayarımdayken ilk 4 yaşımda oynamıştım belki o zamandan bu zamana bir 50 defa minimum bitirmişimdir en çok sevdiğim oyunlardan biridir yenisi gelse ya da remakesi yapılsa gene bir 50 kez bitireceğim oyun.

O oyunu eski bilgisayarımdayken ilk 4 yaşımda oynamıştım belki o zamandan bu zamana bir 50 defa minimum bitirmişimdir en çok sevdiğim oyunlardan biridir yenisi gelse ya da remakesi yapılsa gene bir 50 kez bitireceğim oyun.

Sana nadir en iyi oyunları söyleyeyim eskiler ama şimdiki oyunlardan kat ve kat iyiler keyif alırsınız.
1.Half-Life serisi.
2.return to Castle Wolfenstein.
3.Dark messiah of might and magic.
4.Halo serileri.

Geri
Yukarı