Oyun Tavsiyesi

berksahin

Decapat
Daha fazla  
Bütçe ve sistem açısından sıkıntım yok her kategoride oyun oynayabilecek potansiyele geldim. Çünkü piyasada oyun bulamıyorum bulsam da kararsız kalıyorum. Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.

Oyun kütüphanemi de bıraktım bir göz atıp yardımcı olursanız çok tatlı olur.
Steam Community :: berksahin :: Games

EU4 ve ya HOI4 gibi strateji oyunlarını oynamadıysanız öneririm. Tarih bilginizi de katkıda bulunuyor ve gayet eğlenceli öğrenmesi biraz sürüyor ama olsun.
EU4'ü oynamayı çoook denedim. Türkçe yama vs. kurdum. Çok uzun saat oynayan kişileri görünce gaza gelip giriyorum. 2 Dakika sonra hiçbir şey anlamadan çıkıyorum. Moral bozuyor sadece. Videolarını felan izledim. Bir yerden sonra yine kalıyorum öyle. Zor oyun.

EU4'ü oynamayı çoook denedim. Türkçe yama vs. kurdum. Çok uzun saat oynayan kişileri görünce gaza gelip giriyorum. 2 Dakika sonra hiçbir şey anlamadan çıkıyorum. Moral bozuyor sadece. Videolarını felan izledim. Bir yerden sonra yine kalıyorum öyle. Zor oyun.
Kendin oynamaya çalış, zaten belirli bir yerden sonra ne yapman gerektiği anlıyorsun. 30 saat gibi bir sürede oyunu genel olarak kavramış oluyorsun:) 2 dakika bakıp zor geldi diye pes etmek yok, ben 400 saattir oynuyorum halen daha oyunun içinde öğrenmediğim pek çok şey vardır belki de.

İlk başta ben de öyleydim boş boş bakıyordum. 5 saat sonra falan oyunu kaptım şu an 1730 saate yakın oynama sürem var.

Ayrıca eklemeyi unuttum Rust alabilirsin. Ama arkadaşın olsa daha iyi olur.
Stardew Valley de alabilirsin.
Steep de alabilirsin.

Eski oyunları da oynarım sıkıntı değil yeter ki oyun güzel olsun gibi bir düşüncen varsa ve oynamadıysan sana favori oyunlarımı tavsiye edeyim. Deus Ex 1, Vampire The Masquerade Bloodlines, Fallout 2, Planescape Torment.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı