Oyun tekrardan iniyor

Ertugrul1403

Kilopat
Makaleler
4
Yer
İstanbul/AVR
Dün gece PUBG indirmesini başlattım ve uyudum, sabah kalktığımda 1 GB kalmıştı fakat bilgisayar 1 GB için akşama kadar açık bırakmaya gerek yok diye düşünüp indirmeyi durdurdum, akşam gelince başlatırım dedim ve akşam ne göreyim indirmeyi devam ettirdim fakat sıfırdan başladı. İlk defa yaşamıyorum bu olayı, 3. kere olmuştur. Steam adlı beş para etmez stabilizasyon yoksunu servis yüzünden kaç GB internetim boşu boşuna heba oldu?

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternette çözüm yolları var o dosyaları kopyalayarak yapılıyor ben bir kere kurtarmıştım ama her zaman işe yaramıyor sanırım.

Sadece 1 GB kurtarabildim, şu an öyle sinirliyim ki tüm dosyaları ve Steam'ı sildim, Allah bir daha muhtaç etmesin.
Piyasada Origin ve Battle.net dururken gerisi hikaye.
3 dk bekleseydiniz boşa gitmezdi. Madem ilk defa yaşamıyorsunuz niye gideceğini bile bile durduruyorsunuz anlamıyorum.
Bazen oluyor bazen olmuyor, üstelik acele evden çıktığım için hiç aklıma gelmedi.

Sadece 1 GB kurtarabildim, şu an öyle sinirliyim ki tüm dosyaları ve Steam'ı sildim, Allah bir daha muhtaç etmesin.
Piyasada Origin ve Battle.net dururken gerisi hikaye.

Bazen oluyor bazen olmuyor, üstelik acele evden çıktığım için hiç aklıma gelmedi.

Bana da oluyor dikkat etmekte fayda var :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı