Oyun ve dizilerle İngilizce öğrenilir mi?

Ali_Bey378

Picopat
Daha fazla  
İngilizce öğrenmek istiyorum arkadaşlar ama defter kitap açıp da çalışmak sıkıcı geliyor. Hikayeli oyunlar ve diziler ile öğrenmek iyi olur gibi. Sizce nasıl olur, iyi olursa hangi dizileri ve oyunları tavsiye edersiniz ve hangi yontem ve taktikleri tavsiye edersiniz?

İngilizce öğrenmek istiyorum arkadaşlar ama defter kitap açıp da çalışmak sıkıcı geliyor. Hikayeli oyunlar ve diziler ile öğrenmek iyi olur gibi. Sizce nasıl olur, iyi olursa hangi dizileri ve oyunları tavsiye edersiniz ve hangi yontem ve taktikleri tavsiye edersiniz?
Çok kolay öğrenirsin.

Öğrenilir. Dizi olarak hımym oyun olarak ise RDR2.

Hocam çok fazla ileri seviye değilim maximum A2'dir tahminimce bu dizi ve oyun ile hangi yöntemi kullanmamı tavsiye edersiniz elime defter alıp bilmediklerimi yazmam mi lazım ne yapmam lazım.

Çok kolay öğrenirsin.
Hocam tavsiye edebileceğiniz yöntem ve dizi oyun var mı teşekkürler

Kendini ingilizceye maruz bırakmak en iyi yöntem. Günlük hayatta kullandığın teknolojik aletleri İngilizce kullan. Discord sunucularında takıl. Seçtiğin sunucuda çok önemli. Benim takıldığım sunucularda ağır Dark mizah dönüyordu.

Temel seviye de olsa gramer, vocab öğrenilmeli, sonrasında voscreen tarzı uygulamalar, alt yazılı film ve diziler ile dinleme anlama becerisi geliştirebilirsin.
Diziyi izlerken nasıl izlemeliyim oturup izleyecek miyim sadece

Kendini ingilizceye maruz bırakmak en iyi yöntem. Günlük hayatta kullandığın aletleri İngilizce kullan. Discord sunucularında takıl. Seçtiğin sunucuda çok önemli. Benim takıldığım sunucularda ağır Dark mizah dönüyordu.

Sunucu söyleyebilme şansınız var mı hocam teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı