Oyun ve film için MacBook alınır mı?

Blacksailsjack

Hectopat
Daha fazla  
Bütçe fiyat performans aşırıya kaçmadan.

Soru 1 - 4K veya en yüksek kalite film oyun keyfi için uygun fiyat performans laptop dizüstü arıyorum. Ekran kartı hiç önemli değil Cloud Gaming oynuyorum.

Mac - Modelleri Karşılaştırın

Soru 2- MacBook-Air- M.2-15 MacBook PRO-13- M.2 ikisi arasında fark nedir? Bulamadım fark.

Aklımda MacBook var ama oyun için neden uygun değil anlamadım. Gerçekten oyun oynanmıyor mu?

Bütçe fiyat performans aşırıya kaçmadan.

Soru 1 - 4K veya en yüksek kalite film oyun keyfi için uygun fiyat performans laptop dizüstü arıyorum. Ekran kartı hiç önemli değil Cloud Gaming oynuyorum.

Mac - Modelleri Karşılaştırın

Soru 2- MacBook-Air- M.2-15 MacBook PRO-13- M.2 ikisi arasında fark nedir? Bulamadım fark.

Aklımda MacBook var ama oyun için neden uygun değil anlamadım. Gerçekten oyun oynanmıyor mu?

Hocam işlemci X86 mimarisini desteklemez bu yüzden coğu oyunu oyanayamasınız en basit oyunh bile 60 FPS üstü alınamaz ama iş ve calışma ortamında mükemmel calışır.

Dediğiniz işlemler için pilin uzun süre gitmesi ve ısınma yapmayacağı sessiz olacağı (air modelini alırsanız fan yok direkt sistemde) için memnun kalırsınız keza taşıması vs de rahat olacaktır ancak şahsi olarak önermem çünkü cloud gaming bile olsa klavye düzeninden kaynaklı oyunlarda rahat etmezsiniz.

Ekranı 15” tercih edebilirsiniz zaten M1 ve M2’lerin bana kalırsa en büyük farkı kasa rengi ve ekran boyutu. 15” almayacaksanız M1 de alabilirsiniz. Cloud gaming için çok iyi tercihler olur dahili internet soketleri çok başarılı.

M2 derdiniz yok ve M1 pro işimi görür diyorsanız bende çok temiz ve ektralı bir cihaz satıyorum. bakın pişman olmayacağınıza eminim.

Sahibinden ilan no : 1116071968

Yeni konular

Geri
Yukarı